Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a barátomnak egy nagyon-nag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátomnak egy nagyon-nagyon kövér lány volt az exe akkor én is tetszeni fogok neki? (ruha nélkül)

Figyelt kérdés

Tényleg elég testes volt az előző barátnője (nem cikizésből, ettől még lehetett jó ember), állva is "kettő" hasa volt és a pólón keresztül is látszott hogy lóg a hája.

Nos hát nekem is van egy kis túlsúlyom, bár állva nem látszik (az igen hogy molett vagyok, de arányosan), ha ülök azért van hasam. És a combjaim is vastagabbak mint szeretném. Egyedül a melleimre vagyok büszke, és még arra hogy a súlyfelesleg ellenére szép a bőröm.

Edzek és életmódot váltottam - még ő előtte - de az ember alakja nem egyik percről a másikra változik meg, és még előtte sor fog kerülni az első együttlétre, mint hogy jó alakom lenne.

Félek hogy mit fog hozzám szólni :S Főleg azért mert a duci lány előtt egy nagyon vékony csajjal járt, és amíg a ducit nem szerette, a vékony lányt igen.

Van okom az aggodalomra? :S


2015. szept. 25. 19:19
 1/8 RRR ***** válasza:
100%

ha szeret az nem a súlyod miatt-ért teszi,

tehát ezen ne rágódj tök feleslegesen

2015. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha belsőre megütöd az exe szintjét, akkor nyugodt lehetsz. Ha nem, akkor lehetsz bombázó is, nem fogsz neki kelleni.
2015. szept. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

:D Én ezért dagadok ahogy csak tudok :D

:(((

2015. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha veled van,csak azért van így,mert tetszel neki.Nem gondolod?
2015. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Így hirtelenjében ennyi jut eszembe:

két esetet látok.


Az egyik, hogy épp azért szakított az előzővel, mert besokall a hájtól (a szavaiddal élve).


A másik eset, hogy ha az előzővel is megvolt hónapokra / évekre, akkor vagy tetszik neki a kövérség, vagy nem zavarta a kövérség (és ez esetben a lelkiekkel megelégedett).


Ha a második verzió esik meg, akkor már csak arra kell ügyelned (tehát ha bejössz neki), hogy a májad ne dagadjon.

;-)

(A büszkeségtől, meg az örömtől. :) )

2015. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
(Vagyis hogy az örömtől és büszkeségtől akkor már a májad is dagadjon ;-) )
2015. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja én azt hittem hogy a zárójelben lévő (ruha nélkül)-i szavak azt rejtik hogy itt lesz egy kép rólad , ruha nélkül! :(

most hogy mondjam meg?! :( :S XD

2015. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
inkabb azon gondolkozz el hogy neki te leszel mar a harmadik baratnoje fel ev alatt
2015. nov. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!