Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak! Bele tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Bele tudnátok szeretni egy duci, szőrösebb lányba? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.

Sajnos elég duci voltam (vagyok) és ráadásul szőrös is.:/ Nem szőke, hanem FEKETE szőrök nőnek rajtam. Vékony, de fekete. És mindenhol. Természetesen próbálom eltüntetni, borotva, gyanta segítségével, de ahol pl. nem nyúlhatok hozzá (mell, nyak) ott látszik, viszont ezeken a helyeken gyengébb.

A magasságom 162 cm, 84 kg voltam hozzá, életmódot váltottam, és már "csak" 72 kg vagyok, de legalább 60-ig szeretnék lemenni.

Ti így is tudnátok szeretni egy lányt, vagy felejtsem el hogy valaha is bárkinek kelleni fogok?:(



2015. máj. 10. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
nem fiú vagy?
2015. máj. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem az ilyesmi totál hidegen hagy, meg azokat a pasikat is, akik megérdemlik, hogy foglalkozz velük.
2015. máj. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
elég komoly elszántságod lehet, ha ennyit sikerült már fogynod, uh tuti lesz pasid előbb-utóbb.
2015. máj. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én igen :) 16F
2015. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szerintem, ha magadat elfogadod, akkor tudnak csak elfogadni mások.

Ha nem vagy elégedett magaddal, akkor viszont ne érdekeljen más véleménye, változz. Az ideális testsúly a magasságodhoz, 50 kg körül lenne. Ügyes vagy, hogy leadtál ennyit, de higgy magadba, ha ez sikerült, akkor minden. Ha barnulsz, kevésbé lesz feltűnő a sötét szőr a testeden. És hidd el, így is fogsz kelleni valakinek, de neked lesz jobb, ha változtatsz nem másért, önmagadnak!

2015. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Ha egy csúnya asszonnyal találod magad az ágyban,legjobb ha gyorsan túl esel rajta"

/ G.R.R.Martin/


Egyébként lányként azt ajánlom hogy menj el endokrinológushoz,mert valószínűleg a hormonaiddal vannak gondok.

De a lényeg hogy változtass,légy olyan amilyen lenni akarsz..először magadnak kell hogy megfelelj! ;)


15/L

2015. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szemeten hangzik de nem.

Talán még ha egy tízest ledobnál akkor igen, de egyébként nem mert duci lányok nem jönnek be. Ha pedig a szőrrel megpróbálsz küzdeni azt lehet értékelni:)

2015. máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál, de annyit mondott, hogy fogyjak le, és eltűnik a szőr. Eddig semmi nem változott, igaz persze sokat kell még fogynom.

Tudom hogy 50 kg körül lenne az ideális, de én már akkor pezsgőt bontok ha végre 70 alá megy majd a mérleg:)

Annak, aki azt írta, nem szereti a duci lányokat: nem gond, érthető, nem hangzik "szemetül".:)

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. máj. 10. 16:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Hasonlo cipoben jartam ( csak nem vagyok szoros annyira )

14 evesen 82 kilo voltam 15 evesen ismertem meg a baratom addigra mar csak 76 most nyomok 70-70,5 kilot a majdnem 170cmhez.

A lenyeg hogy a szemelyisegedert fignak vegsosoron megszeretni es akkor ezek a "hibak" ertelmuket vesztik :) amint talalsz egy fiut aki tetszik meg ha nem is viszonozza az segit majd hogy tovabb fogyj es gratulalok az eddigiekhez! Tudom milyen atkozott nehez, most egy ideig probald ezt a sulty tartani utanna megint konnyebv lesz fogyni en is azt csinalom most :)

Sok sikert biztos lesz valaki akinek te leszel a tokeletes!

18/L

2015. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Elég nehéz lefogyni, ezt én is tudom, de ez a 22-35kg-os túlsúly könnyen okozhat hormonproblémákat, amik a szőrnövekedésért felelnek.


Ha lefogysz egy normális súlyra, akkor megszűnnek a gondjaid. Kb. fél év alatt ez elérhető normálisan, vagy extrém fogyókúrával, óriási önfegyelemmel és orvosi felügyelettel 2 hónap alatt. (Ekkor az orvosi felügyelet NAGYON fontos. Azon kívül a visszahízás veszélye is nagyobb. Maradj inkább a félévesnél. Fiatal vagy még.)


Ami az eredeti kérdést illeti: Én személy szerint a sovány lányokat részesítem előnyben, vannak férfiak, akiket kifejezetten a duci lányok vonzanak, vagy egyszerűen lejjebb adták az igényeiket, mert ők sem rendelkeznek egy adoniszi testtel. Szerintem inkább fogyj le. :)

2015. máj. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!