Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érezhetek így iránta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érezhetek így iránta? Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Nem volt még komoly kapcsolatom.. Szerelmes voltam, de elég gyerekszerelem volt szóval...

Na de most egy kicsit más a helyzet. Van egy fiú, aki szerelmes belém, el is mondta. Én is kedvelem őt, meg nem szeretném megbántani mert tényleg egy csodálatos srác. De valahogy nem érzem a kémiát kettőnk között. Ez lehet azért van, mert van egy másik fiú aki után meg én ácsingózom. Vagyis hát ez sem teljesen így van, mert nem mutatom ki meg ilyenek. Barátnője van, bekavarni nem szeretnék. Nem is értem mit érzek iránta. Valami vonzz hozzá. 4x beszéltem vele életemben, mégis mindig ott kötök ki, hogy vigyorgok miközben visszagondolok rá. Ha találkozok vele, akkor zavarba jövök, de azért nem viselkedem idiótán.

Mondjuk a múltkor picit becsiccsentettem egy bulin, ahol ő is ott volt, és úgy elkezdtem a nevét kiabálni. Nagyon gáz így visszagondolva...

:(

Nem mondom, hogy szerelmes vagyok belé, de tegnap ismét találkoztam vele meg a barátnőjével, és olyan rossz volt látni. Elsírtam volna magam legszivesebben.

Ma meg megint láttam őt, miközbe focizott, és úgy megint elkapott a sírhatnék 😩 esküszöm olyan vagyok mint egy 14 éves tini 😡 és ez gáz...

És sajnos ez már hosszabb ideje tart.

Mi van velem? Mi a francot tegyek?


2015. szept. 27. 20:55
 1/8 kajitani válasza:
szia! hát, igen, valóban nehéz helyzet...most lehet, hogy sokan le fognak hurrogni, de lehet, meg kellene próbálnod a sráccal, aki szeret téged. így lenne esélyed kiverni a fejedből a plátói rajongást, és lehet, hogy megjönne a kémia idővel :)
2015. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megbolondultál.
2015. szept. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát gondoltam erre is, de nem igazán vonzódom hozzá. Kihasználni meg nem szeretném, csak azért hogy felejtsek.

De lehet igazad van.

2015. szept. 27. 21:01
 4/8 A kérdező kommentje:
Második 👍 köszi.. Úgy is érzem magam :-D
2015. szept. 27. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Az lenne a legjobb, ha gondolatban kiélnéd magad vele kapcsolatban, aztán elkerülnéd messzire. Lekötnéd magad, a másik sráccal nem kell megpróbálnod, de haverkodtok, kicsit mással is foglalkozol és minél távolabb kerül tőled a gondolat, az a fiú annál inkább könnyebb lesz lemondani róla.


Nekem is tetszett egy fiú még régen, mondjuk neki meg nekem sem volt kapcsolata, viszont úgy tudtam, hogy nem illünk össze, meg nekem nem ez az életstílusom, mégis baromi rendes volt, külsőre is nagyon jól nézett ki és jókat el tudtunk beszélgetni. Volt egy zenekar, abba volt szólógitáros és egy ismerősöm által ismertem meg, aki pedig az énekes volt.

A zenekar feloszlott és a sráccal többet nem találkoztam. Kb 1 hónap alatt elfelejtettem teljesen, most már teljesen közömbös a számomra. Az elején a rossz, mikor még látni szeretnéd, de nem fogod többet. Onnantól majd szép lassan el tudod felejteni.

2015. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

pont arra lenne szükséged foglalkozni a szingli sráccal aki hajt rád és ha nem közömbös akkor ne hagyd elmenni...

Amit érzel plátói higgy nekem ugyan ebben a cipőben voltam csak pasiként volt egy elérhetetlen szerelem és egy közelítő lány akinek kellemes és felüdítő volt a társasága...

2 jó barátomra hallgatva elkezdtem ismerkedni a közeledő lánnyal és a plátói szerelem elmúlt megszűnt...

Viszont ha visszagondolok rá még m,indig kellemes érzés tölt el, de csak egy jó érzés semmi több.

A lánnyal akivel elkezdtem ismerkedni egy 2 éves kapcsolat fonódott szerelmes is voltam meg minden...

Adj a dolognak egy esélyt!

Aki után vágyódsz arról egy álomképet építettél fel elképzelted h milyen stb mi van ha teljesen más mint amit te elképzeltél? Akkor csalódottnak éreznéd magad és boldogtalannak...

Viszont az a srác aki oda van érted róla nem alakítottál ki ilyen képet a valós énjét ismernéd meg!

Szóval visszatérve a mondandóm elejéhez, HA nem közömbös akkor hajrá!

2015. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom. Nem hiszem, hogy többet érzek, a közeledő srác iránt mint barátság.

A másik srác meg hát... Próbálom én elfelejteni, sikerül is béha megfeledkeznem róla, de aztán újra, és újra előjön. :'(

2015. szept. 28. 12:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is hasonló cipőben járok, csak 19 éves fiúként. Nekem is van egy lány akiért 4 éve oda vagyok, mivel eddig nem alakult ki köztünk barátságon kívül semmi, ezért gondolom már nem is fog, viszont ez a helyzet kicsit még roszabb, mivel a leges legjobb barátom is a lány, éppen ezért nagyon nehéz. Elég sokat találkozok vele, így az iránta érzett szerelmet csak elnyomni tudom, elfelejteni sajnos nem. De megis sikerult most beleszeretnem egy másik lányba. Szoval neked is azt tudom javasolni, hogy próbáld meg azzal a másik sráccal, akibe pedig szerelmes vagy, próbáld meg elfelejteni, ne akarj odáig eljutni mint én mert csak roszabb lesz!


Remélem tudtam hasznos infót adni, ha valamiben tudok még segíteni írj privit.

2015. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!