Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Harcoljak érte vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sebák Attila kérdése:

Harcoljak érte vagy inkább felejtsem el? Meddig?

Figyelt kérdés
Én egy 22 éves fiú vagyok ( halak ) vagy egy 26 éves lány ( mérlek ). A történet ott kezdődött hogy volt egy párja akivel 2 évig együtt élt de csak tárgyként kezelte , és már az a lány elmondása szerint már ott akarta volna hagyni a pasiját , és mivel a kollégám sokat beszélgetünk / ismerkedtünk és amikor a csávó már ki is rakta a saját lakásukból, akkor összejött velem. De az együttlét nagyon rövid volt mert ő szerinte én még gyerekes vagyok és még nem vagyok elég jó neki , de nagyon szeret ugyanúgy. De neki is ugyanúgy voltak rossz tulajdonságai mint nekem és én elfogadtam úgy ahogy ő volt , de én nem értem hogy ő miért nem tudott úgy elfogadni ahogy én vagyok . Nem tudom mennyire lehet/kel hinni a horoszkópban , de amit leír a halak/mérleg kapcsolatra azt itt teljesen reálisnak érzem ! Mai napig beszélgetek vele mert én nem szeretném annyiban hagyni a dolgot , de én azt érzem hogy neki is muszáj lenne változnia. Pont azokat mondta el amik tökéletesen rá ( mérlegre ) jellemző : Nemtud dönteni, Nagyon önző , és gyenge , és már a bizalom és a hűség is olyannyira kérdőjeles , hogy elgondolkodok hogy képes lehet-e egy ember teljesen megváltozni és javítani ezeken a dolgokon ??!! Amikor szakított velem azt éreztem semmit nem mondott el mi az ami nem tetszett bennem neki , és semmit meg se beszéltünk csak közölte hogy vége mert ez és ez van !! Ez így működik ??? Azok az érvek is amiket mondott elfogadhatatlanok voltak.. utólag megint azt érzem az se egy végleges döntés volt a részéről !! De most megint az van hogy mondja hogy szeret de nem tud semmit és ráadásul vissza akar menni a volt pasijához aki kidobta a lakásból és megalázta és tárgyként kezelte !! Higgyek abba hogy változhat és majd velem lesz ??!! Jelen pillanat őt abszolult nem zavarja hogy ő ilyen ember.. és hogy nem tudja mit akar.. De mondtam neki hogy még egyenlőre a hajó a kikötőbe vár , de már nem tudom mennyi ideig... Nekem ő fontos és harcolni szeretnék érte... Csak az a baj hogy a későbbiekben az hogy megbízhatatlan és hűtlen , gyenge ez óriási problémákat fog eredményezni..
2015. júl. 15. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Az exét szereti,akármilyen tapló volt vele,te csak pótléknak kellettél.Nem lesz ebből semmi köztetek.
2015. júl. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elsőnek teljesen igaza van. Exét szereti, te a lelki kukája voltál. Most rohadt sz@r amit érzel én is voltam ilyen helyzetben. Kitetted a lelked neki a semmiért, ez sajnos ilyen játék. Ha kiheverted tartsd tiszteletben olyan csajt engedj közel magadhoz aki nem függ senkitől akihez visszaszalad mikor megun.
2015. júl. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!