Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy régi barátom hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy régi barátom hirtelen rám ír, hogy megihatnánk valamit együtt, akkor mire gondoljak? Csak egy barátilag teszi ezt, vagy lehet, hogy kapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés

2015. szept. 29. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Túl sok szappanoperát néztél!!! És túl sokat képzelsz!


Csak baráti a dolog, szerintem, ennyi infóból csak erre tudok gondolni!

2015. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kérdés burkoltan azt jelenti:

Nincs kedved velem dugni egy jót?

2015. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Amikor fiatalok voltunk akkor tetszettünk egymásnak, csak pont ezért, mert kicsit voltunk nem lett kapcsolat meg semmi belőle. Azóta meg eltelt 8 év.

( Ez talán több háttérinfó :D )

2015. szept. 29. 21:56
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
8 év alatt semmi kontakt? és azhiszed egyx meghivás már valamit jelent? nem mondom hogy nem de szerinteme z max feltérképezés vagy még az sem. le lehet pontozni de nekem ez a véleménxem
2015. szept. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem egyszer volt, hogy egy volt kolléganőm megkeresett, akivel amúgy nem nagyon tartottuk a kapcsolatot a munkakapcsolat végeztével. Igaz, mi nem férfi-nő, hanem két nő, és mindketten heteroszexuálisak vagyunk, szóval inkább a barátkozás jöhetett volna szóba. A mese az volt, hogy jó lenne beszélgetni, fussunk össze. Tudod, mi lett belőle, ami csak ott derült ki személyesen? Egy MLM-be akart behúzni, ahova elég magas összegű volt a kezdőtőke, amivel be kellett volna szállni, ráadásul termék sem volt mögötte. Úgy tudom, azóta befuccsolt a dolog. Nos, a baráti beszélgetésnek ugyebár lőttek, és nagyon meglepődtem rajta, hogy ő ilyenbe belemászott, mert egy amúgy is nagy hiteltartozása volt, amit a testvéreivel közösen, dupla munkával tudtak csak fizetni. Ezután leírtam neki e-mailben, mi a véleményem erről az egészről és megszakítottam vele minden kapcsolatot. Szóval én fenntartással kezelem ezeket a régi ismerősöket, akik hirtelen felbukkannak a semmiből.
2015. szept. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mi lett belőle/ Veletek?

Találkoztatok?

Tényleg kapcsolatot szeretett volna a barátod?

És Te? Összejöttetek?

2016. dec. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, összejöttünk :D Köszönöm a kérdésed, azóta is együtt vagyunk
2016. dec. 14. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!