Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 12/L Van egy srác aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12/L Van egy srác aki tetszik szoktunk is beszélgetni facebookon meg tök jó fej velem de most ballagott el. Volt, h hazafelé együtt mentünk és nagyon jól elvoltunk. Szerelmes belém vagy csak barátilag szeret?

Figyelt kérdés
2015. júl. 1. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt csak ő tudhatja...
2015. júl. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg
2015. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem kérdezhetem meg ilyen nyíltan. "Szia! Tetszem neked?" Egyrészt lehet, h ezzel elrontanék mindent másrészt ez nagyon hülyén hangzik. De azért köszi a tanácsot. talán átgondolom.
2015. júl. 1. 11:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyit hozzáteszek hogy ha tetszel neki, az nem egyenlő azzal hogy szerelmes beléd..
2015. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig pont ezt kéne mondanod. Ilyen korban még nem gáz. Vagy várhatsz is hátha bepróbálkozik, de akkor valszeg nem lesz belőle semmi.
2015. júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az oké, h más az ha valaki valakinek tetszik és valaki valakibe szerelmes, de én nem szeretem azt a szót használni, h szerelmem, szerelmes vagyok stb. ezért nekem azt jelenti a tetszés, h szerelmes vagyok belé.
2015. júl. 2. 08:39
 7/8 anonim válasza:

Szia.

Én is 12 éves lány vagyok.Tetszik egy 14 éves fiú akivel már jó ideje beszélék viberen meg snapchaten.Nagyon tetszik és talán szerelmes is vagyok.Elmondta a barátnőmnek hogy ő is így érez.Rákérdeztem(viberen,személyesen nem nagyon beszéltem Vele),és írta hogy igen,tényleg tetszem neki,sőt szerelmes is.Ez azért egy nagyon fontos dolog,ezért személyesen akartuk megbeszélni.Eddig ez mind feleslegesnek tűnik,(amit itt leírtam)de kellett az hogy megértsd.Nagyon nagyon sokat gondolkodtam rajta hogy hogyan is mondjam el neki.És vavalahogy így mondtam el neki:*beszélgettünk*

Én:*nagy levegő*Zoli,elég régóta tetszel és azt hiszem ez nem csak tetszés hanem szerelem.Szeretlek

Zoli(erre tisztán emlékszem):Én amióta megláttalak tetszel,de nagyon.És amióta beszélgetünk felerősödött ez az érzés.Nagyon örülök hogy most itt vagyunk és tudunk csak mi ketten beszélgetni.

Én:*mosolyogtam*

Zoli:Én szerelmes vagyok beléd.

És csók💋

Szóval ha már beszélgettek egy ideje akkor már valamennyire ismeritek egymást és így wgy szimpla baráti beszélgetés közben is elmondhatod neki mit érzel vagy rákérdezhetsz.

2015. júl. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
12 évesen szerelmes még nem igazán lehet beléd. De ha sokat beszéltek facen, nem csak te írsz rá, hamar válaszol stb. Ráadásul hazakísért, akkor valószínűleg tetszel neki:))
2015. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!