Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, féltékenyek lennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, féltékenyek lennétek, ha a barátnőtöknek sok fiúbarátja lenne?

Figyelt kérdés

2015. szept. 30. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. szept. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csak ilyen haha haverokakkor nem.


Ha ilyen szélsőséges barátságos alakok akkor már egy rajzfilmklasszikust idéznék: "nem örülök!!!"

2015. szept. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Nem túlzottan örülnék! Aztán én is elkezdenék lányokkal barátkozni max...de ki tudja, nem biztos hogy jó vége lenne akkor!
2015. szept. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%

Nem jó ez így, mert szerintem egy normális kapcsolat mély barátság is egyben, ahol a felek mindent meg tudnak beszélni egymással. Adott esetben azt is, hogy miről volt szó X Y fiú haverommal...

Az én barátnőmnek voltak/vannak fiú haverjai, néha elég sokat beszélt velük és soha nem akarta elmondani hogy miről vagy ha közelébe mentem lezárta a képernyőt akkor is ha nem azért mentem oda csak megöleltem. És ha közben láttam volna mit beszélnek akkor mi van? Soha nem csesztettem érte, nagyon ritkán megkérdeztem csak hogy mi az amit velem nem, egy másik fiúval meg meg tud beszélni.


Nem nagyon válaszolt semmi érdemlegeset... aztán szakított velem egyik napról a másikra mindenféle magyarázat nélkül, utána pedig már ott aludt a "haverja" nála többször is, egy ágyban aludtak és csókolóztak is. Állítólag nem feküdt le vele és nem is fog. Ezt nehéz elhinni. Én még a fiú barátaimat is elkezdtem hanyagolni, hogy vele lehessek. Erre ez az eredménye... sosem lesz normális barátnőm :P

2015. szept. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!