Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem/ Eszméletlen erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem/ Eszméletlen erős vonzalom. Első pillanattól éreztétek hogy Ő az, vagy kialakult a későbbiekben?

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem is az első pillanattól, de hamar kialakul. Legutóbb sajnos elkövettem azt a hibát, hogy reménykedtem, hogy szerelmes leszek, meg szerettem a lányt, de nem és végül is két és fél évet pazaroltam el kettőnk életéből.


Hamar jön, ha megvan, aminek meg kell lennie.


24/F

2015. okt. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eszméletlen erős szexuális vonzalmat, szimpátiát éreztem már első pillanatban is, a szerelem viszont mindenképp idővel alakul ki nálam minden esetben.
2015. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi pl ismertük egymást már régóta, aztán egyszer beszélgetni kezdtünk neten, és rögtön a beszélgetés közben éreztük, hogy eljött az idő, s még aznap találkoztunk is. Máshogy álltunk egymáshoz, és éreztük, hogy ez most más mint a többi. Előtte is tetszettünk egymásnak, de egy ideig nem lett belőle több. De amikor eljött az ideje, azonnal megéreztük, és már az első tali után (ami még csak haveri volt) nagyon hiányoztunk egymásnak. Azóta összevissz kétszer nem találkoztunk. Már együtt is élünk :)
2015. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Közös társaságban ismerkedtünk meg, eleinte semlegesek voltunk egymásnak. Apránként alakult ki a szimptátia, a vonzalom. Aztán, ahogy randizni kezdtünk, pillanatokon belül jöttek a mélyebb, intenzívebb érzések. Én pl. már az első randink után úgy éreztem, hogy nekem ő kell! Miután járni kezdtünk, pár héten belül éreztem, hogy szerelmes vagyok.
2015. okt. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az erôs vonzalmat az elsô pillanattól lehet érezni, az nem fog késôbb kalakulni. Viszont a szerelem jöhet hirtelen vagy akár évek elteltével is (tapasztalat). :)
2015. okt. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
..
2016. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!