Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha két ember között erős a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember között erős a vonzalom és jól el vannak együtt, kialakulhat a szerelem később is? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Egy nőről és egy férfiről van szó, ezt tisztázzuk az elején.


A vonzalom nagy közöttük, ez akkor is látszik, ha társaságban vannak, jókat tudnak beszélgetni, megértik egymást. De első látásra nem volt szerelem.


Mit gondoltok? Kialakulhat ebből még szerelem? Mit érdemes ilyenkor tenni?



2013. okt. 20. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Első látásra nem is létezik szerelem, csak vonzalom.
2013. okt. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
előbb utóbb kihuny a szerelem és kígyót békát egymásra dobálva fognak elválni útjaik
2013. okt. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az első látásra szerelem dologban nem hiszek én sem.

Hasonló helyzetben vagyok, és nem tudom hogyan tovább, sehogy sem jó. Persze, hozzátartozik az is, hogy fiatalok vagyunk és nem rendelkezünk sok tapasztalattal.

2013. okt. 20. 21:13
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Nők olyan dolgokon tudnak törpölni mikor uncsiznak hogy hihetetlen.

Figyeljétek meg - és ez tudományos tény! - ha egy nő mellé odaállsz mikor el van gondolkodva és csend van a szobában akkor simán lehet hallani ahogy kattog az agya.

2013. okt. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként 1,5 hónapja találkoztunk először és 3 hete kerültünk közelebb egymáshoz.
2013. okt. 20. 21:18
 6/10 anonim ***** válasza:
21:18:Milyen igaz.
2013. okt. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Inkább a véleményed írd le a helyzetről.. Mellesleg nem fölösleges agyalás ez, de úgy sem értheti az, aki nem volt még ilyen helyzetben.
2013. okt. 20. 21:46
 8/10 anonim ***** válasza:

De igy milyen helyzetről..? Van egy fiú, meg egy lány, akik vonzódnak egymáshoz (ilyen a világtörténelemben még soha nem fordult elő) és erre jön a kérdésed, hogy: mit érdemes ilyenkor tenni.


Szaladj el vagy nem tudom. Szerinted, mégis mit?

Vagy csak pletyizni szeretnél róla?

2013. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nem tudsz mit tenni,legyél el vele,érezd magad jól vele,és idővel úgy is kiderül.

Mellesleg köszönöm a lepontozást.

2013. okt. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te szereted őt. :)
2013. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!