Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom még szűz, én pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom még szűz, én pedig nem. Hogy legyen, hogy neki is teljesen jó legyen?

Figyelt kérdés
ő 20, én 23

2015. okt. 2. 06:18
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha te nem vagy szűz, akkor már tapasztaltál dolgokat, ezek szerint magadtól is tudni kéne, hogy működik a szex. Ha kellő hangsúlyt fektettek az előjátékra, és elég tág, valamint nedves a hüvely, nem lesz gond.
2015. okt. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

#1

Hüvely?

A Barátjának?:D

2015. okt. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Basszus. Köszi. Kora reggel van, én meg barátnőt olvastam a barát helyett :D Szóval akkor próbálom menteni a menthetőt és írok egy hasznos választ is :D


Tehát: a barátod valószínűleg nagyon zavarban lesz, mert attól fél, hogy rosszul csinál valamit. Ugye a lányok kielégítése kicsit macerásabban működik alapvetően, mint a fiúké, így félhet attól, hogy elrontja. Szerintem nyugodtan beszéljetek előre erről, és szex közben is kommunikáljatok nyugodtan, tanítsd, segíts neki. Nem ciki, ha nem tud valamit, viszont ha odafigyeltek egymásra, hogy kinek mi a jó, akkor működni fog. Sok fiúnak ugye rémálma, hogy esetleg nem áll fel a dolog, ami könnyen megtörténhet túlzott izgulás során. Én amondó vagyok, első alkalommal inkább te irányíts, te vezess. Sok előjáték, mert az oldja az ő gátlásait, és aztán olyan pózt válasszatok, amiben inkább te diktálod a tempót és a dolgokat (pl. lovagló).

2015. okt. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
+1 a 3-ashoz. Az elején segíts neki, vezed, ha kell, bele fog jönni. Nagyon fontos, hogy segíts feloldani a gátlásait, ha vannak, és ha előfordulnak problémák (korai magömlés, merevedési gondok vagy bármi más), akkor sose kelljen szégyellnie magát, legyetek vidámak, játékosak, kísérletezők. Jó mókát!
2015. okt. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Irányíts te, legyél nagyon türelmes (lehet szükséged lesz rá), odaadó, segítőkész, kacér, ha bármi gond van ne éreztesd vele hogy ez zavar, csak próbáld megoldani.

Én is voltam már szűz fiúval, nekem mind a türelmemre, mind az empátiámra, mind az addigi tapasztalataimra nagy szükség volt, mert szegénykémnek sehogyan sem akart megállni, de végül sikerült, és nagyon jó volt! Viszont mi már korántsem voltunk tinik, őnála ez is gond lehetett, hogy nem ilyenkor szokás az elsőt...

2015. okt. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Akiknek a lányok kielégítése macerás, kérem hanyagolják őket!

Majd lesznek olyan srácok, akiknek ez felemelő érzés!

2015. okt. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem bonyolult. Dugd a fejét a pinádhoz ha magától nem merné odatenni és nyalasd ki magad, majd szopjad le te is. Elvileg gyorsan rá fog érezni, hogy mit kell csináljon. Te irányítsad de segíts neki és ne hagyd, hogy bénázzon.
2015. okt. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Tudod ki jönne össze szűz fiúval... és még az érdekel, hogy neki jó legyen? Amiatt ne aggódj. Neki jó lesz, csak olyan hamar elsül, hogy te semmit nem fogsz élvezni belőle de te tudod :D
2015. okt. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!