Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minden férfi elvárja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi elvárja, hogy egy lány vaduljon az ágyban? Ilyenekre gondolok, hogy harapdálás, karmolászás.

Figyelt kérdés
2015. okt. 3. 15:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem, mindenki másra vágyik. Én pont fordítva figyeltem meg, hogy inkább a nők igénylik a vad szexet, és kevésbé népszerű, ha valaki inkább a szeretkezést tudja élvezni, mint egy egyszerű reszelést. Meg nagy "divat" lett a BDSM, ami engem szinte egyáltalán nem vonz, és ez is kevés nőnél jön be sajnos. Ettől függetlenül is lehet nagy az étvágya valakinek, és imádhatja a szexet. Szóval ne aggódj, ha nem vagy ilyen, valakinek pont ezzel fogod beteljesíteni a vágyait :)


F

2015. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom. Én egy hónapig tudtam elviselni, hogy gyakorlatilag soha nem volt ép bőr a hátamon.
2015. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én lányként nem szeretem ezt csinálni, mert nem akarok fájdalmat okozni, meg nincs rá késztetésem sem, de eddig mindig olyanokkal hozott össze a sors, akik szerették. A mostani barátomat nagyon szeretem, de ő is igényelné a vadságot és félek, hogy emiatt nem élvezi velem a szexet.
2015. okt. 3. 15:10
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha elfogadsz tőlem egy tanácsot, akkor egy hétig csináld azt, mint az én volt barátnőm. Hidd el, egy életre elmegy tőle a kedve.
2015. okt. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, en nem kedvelem a karmolaszast. Meg az ilyen divatcselekveseket. BDSM sem az en vilagom, en tisztelem a not a szexben, szenvedelyesen szexszelek, persze nem jelenti, hogy ne lehetne erzekien vadulni. Sokkal jobbak a halk nyogesek, lihegesek, szuszogasok, finom mozdulatok kozben egy istenes elelvezes kozosen egyszerre is akar, de kesve sem baj. ;)
2015. okt. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Ha te nem szeretnéd ezt, keress olyat, aki nem várja el.
2015. okt. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

4: Miért, mit csinált a volt barátnőd?

5: Én is így vagyok vele, mint te.

2015. okt. 3. 15:24
 8/16 A kérdező kommentje:
6: Nem szeretnék olyat keresni, mert nagyon szeretem, inkább én félek, hogy ő fog mást keresni, ha nem vadulok neki.
2015. okt. 3. 15:25
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtam, letépte gyakorlatilag a bőrt a hátamról. Emellett a saját kezeit, ujjait is véresre harapdálta. Először tetszett, de egy idő után már taszított.
2015. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jesszusom, azért ez durva.:O
2015. okt. 3. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!