Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hétvégén voltam fent bulizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anita17 kérdése:

A hétvégén voltam fent bulizni és kavartam egy sráccal aki heves csókolózás közben harapdálta a számat és reggelre lett rajta egy lila folt ami nem múlik el. Mit tanácsoltok, hogyan mulaszthatom el rövid időn belül?

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 16:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
mekkora ribanc egy krva vagy te xD
2013. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
gondolom tegnap voltál bulizni, hát ez nem is múlik el vasárnapra. majd el fog magától.
2013. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Az első válaszoló igazat szólt vala.
2013. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
kijárt neked ez a véraláfutás
2013. máj. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Sehogy. A srác veszett volt. Keress fel egy állatorvost aki beolt majd veszettség ellen.
2013. máj. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
nem qurva! Laza erkölcsű :DDD
2013. máj. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
rosszul írtam le:) nem tegnap hanem tegnap előtt voltam , azaz pénteken, remélem hétfőre elmúlik : ) Egyébként meg r*bancozzatok nyugodtan úgy,hogy semmit nem tudtok rólam. Most az egyszer fordult elő,hogy így kavartam volna valakivel és azt hiszem 17 évesen ez nem olyan megbocsáthatatlan. Egyébként meg ne legyetek álszentek... Fiatalok vagyunk nem hiszem,hogy ti nem kavartatok vagy nem fogtok valaha is kavarni buliban:) egyébként meg szó sem volt sexről de nem mintha magyarázkodnom kéne. az értelmes válaszokat meg köszönöm !
2013. máj. 26. 16:18
 8/14 anonim ***** válasza:
16%

ne haragudj, de ez mire jó nem tudom, én nem kavarok, max a konyhában szóval ha nem jártok együtt, akkor v belemegyek egy szexbe v nem

ennek nem sok értelme van, a harapdálástól ált véraláfutás, a szádon nagyon szép lehet, festeni nem lehetne szebbet azt hiszem, N

2013. máj. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
Én 17 évesen tanultam és dolgoztam, nem volt időm piásokkal teli bulikba elcseszni a pénzt.
2013. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

ez pedig már ízlések és pofonok. én a sexig nem megyek el egy buliban maximum csókolózásig. Ráadásul az is nagyon ritkán esik meg:) de ha te a konyhában szoktál kavarni akkor nyugodtan maradj is ott és kavarj tovább, engem ugyan nem zavar.


Lehet,hogy neked 17 évesen nem ilyenekre volt időd de ezt sem kérdezte senki: ) egyébként meg ha annyira érdekel én is tanulok elég rendesen de ezek mellett van időm bulizni is és az pedig nem kötelezett,hogy egy buliban piára szóld el a pénzed, anélkül is jól lehet érezni magad szóval a 2 dolog szerintem üti egymást :)

2013. máj. 26. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!