Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan viselkedjek egy szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek egy szűz férfival?

Figyelt kérdés

Én sem vagyok sokkal tapasztaltabb, első szerelmemmel hosszú kapcsolatom volt, mindketten elsők voltunk egymásnak, így egyáltalán nem volt kellemetlen a helyzet. Most sem érzem annak, hiszen nagyon szeretem a párom, csak nem tudom, hogy őt mennyire zavarja, hogy nekem már volt ebben részem. Nem mutatja, de szerintem legbelül zavarja valamennyire, legalábbis biztos, hogy izgul, és meg akar felelni.


Abban kérem a segítségeteket, hogy hogyan bátorítsam, vagy hogy irányítsák úgy, hogy közben férfinak érezhesse magát, meglegyen neki a hódítás öröme?


Remélem, nagyjából érthetően fogalmaztam meg a problémámat. :) Előre is köszönöm a válaszokat.


2015. okt. 4. 10:59
 1/1 anonim válasza:
Tegyél megjegyzéseket a külsőjével kapcsolatban. Pl:" nagyon izmos vagy", "nekem te vagy a tökéletes". Vagy csak egyszerűen beszélj arról hogy mennyire szetetsz vele lenni. Hidd el, megnő majd az önbizalma.
2015. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!