Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a fiú barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a fiú barátomba, de van barátnője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve szerettem belé, de akkoriban nem voltunk barátok. Pár hete azonban szóba állt velem, azóta beszélgetünk, barátok lettünk, mindent elmondunk a másiknak amire kíváncsiak vagyunk. Az biztos hogy nem csalná meg a barátnőjét, ezt elmondta. 1,5 éve vannak együtt. A lány 16 éves, a fiú 22, én is 22 vagyok. Szerintetek tetszhetek neki? Vagy tényleg csak baráti társaságot akar a személyemben? És mivel én többet érzek, inkább ne kínozzam magam? Jöhet pozitív és negatív vélemény is!
2015. okt. 4. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak te kombinálod túl a dolgokat. Neki van egy kapcsolata és ő abban is marad remélhetőleg.


Neked pedig jó sok eszed van, hogy már 3 éve viszonzatlanul szeretsz valakit. Jó sok időd van hallod-e?

Teljesen felesleges időpocsékolás olyan valakit szeretni aki nem szeret viszont! Erre a 3 év alatt nem jöttél még rá?


Ennyi idő alatt már találhattál volna egy olyan srácot, aki viszont szeret téged!


Szállj le a fellegekből, ő barátként tekint rá, te is tekints rá így, és kezdj el szórakozni és lefoglalni magad, hogy őt elfelejtsd. És keress egy olyan srácot, aki téged szeret viszont!!!

2015. okt. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hagyd őket békén, és gyere hozzám édes :3 Szerelmeskedünk majd jókat.


27/N

2015. okt. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyd beken es lepj tovabb
2015. okt. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmit.

Békén hagyod, aztán továbblépsz.

2015. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerelemben meg háborúban mindent lehet.Lehet a kérdező jobban szeretné a pasit,mint a mostani barátnője és innen nem lehet megmondani,hogy ki illene jobban a két lány közül a pasihoz.Nem valószínű,hogy a 16 évest fogja majd feleségül venni.A kérdező korban is jobban illene a pasihoz.Még nem házasok,ez nem olyan,mintha családot tenne tönkre.Az érzelmeknek meg nem lehet parancsolni.Olvastam valahol,hogy minden ötödik pár azért megy szét,mert jön egy harmadik.Majd meglátod,hogy hogy fog viszonyulni hozzád a pasi.Amíg nem szakít,addig a szeretője ne legyél,csak ha véletlen úgy hozná a sors,hogy téged választ.
2015. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmiképp nem szeretnék a szeretője lenni. A 3 év alatt volt kapcsolatom, de egyik iránt se éreztem azt, amit vele.
2015. okt. 4. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!