Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb lány barátomba mi lenne jó határozat?

Figyelt kérdés
3 éve ismerjük egymást 100% ban mindent tudunk egymásról a lépésekről. Korábban volt neki kapcsolata. De kb fél éve szakitott a barátjával. Velem meg az történt, hogy idő után belészerettem. Egyszer el is mondtam neki próbálkoztam nála. De mégis úgy vagyok vele hogy talán érez egy kicsit többet. Ennek másfél éve hogy szeretem a mai napig. Próbálkoztam más lányoknál is próbáltam felejteni, féltékennyé tenni. De sokszor azt éreztem mint ha nem akarná, hogy összejöjjek valakivel. Taszító volt. Egy suliba járunk, én már végzős vagyok. De neki van még 2 éve. Fura módon megölelt. Soha nem ölelt még meg 3 év alatt. Nagyon sok élmény köt össze bennünket és egyszerűen nem tudom őt kiverni a fejemből. Kimondhatatlanul szeretem. De nincs senkije talán lehet, hogy összekovásolódunk? Mostanába többet találkozunk többet tudunk beszélni és kedvesebb hozzám mint eddig. Egy gond van féltem a barátságunkat. Nem tudok mit lépni. Lehet, hogy kicsit cinkes, hogy itt kérek segítséget. Köszönöm a válaszokat előre is. 18/F
2015. szept. 28. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél szerelmes,ma már garantátan csalódás az egész.Ilyen nők mellett nem is csoda...
2015. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sokan azt fogják írni, hogy "persze, mondd el neki nem veszíthetsz semmit!" Csakhogy ez nem igaz. Én voltam ilyen helyzetben, és egy rossz személynek bevallott szerelmi vallomás akár a végét is jelentheti egy barátságnak. Figyeld a reakcióit, próbálj meg rájönni mit érez!
2015. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy lánynak egy fiúbarát papucs, zsebkendő, lábtörlő.

Ezzel mindent el is mondtam.

2015. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hmm.. nem írnék most semmit, ellenben itt egy link: [link]
2015. szept. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2. Kommentelő. Hát lehetséges hogy elvesziteném nem tudom. De ez a helyzet a legrosszabb. És hát figyelni fogom, mi hogyan lesz, reakciók stb. Lehet, hogy többet kéne együtt lennem vele. Majd valami kialakul.. vagy nem. Minden esetre köszönöm az eddigi válaszokat!
2015. szept. 29. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!