Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyiket választanátok? : Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok? : Egy átlagos de ragaszkodó lányt, vagy szép de plázacica típusú lányt?

Figyelt kérdés
Mert én régen úgy voltam h alapból szép csajom lesz, nagy didkókkal, de mostanra inkább az átlagosabb felé hajlok - nagyon sok ismerősöm panaszkodott, hogy a szexi barátnőjük csak csavarog egész nap a városban otthon semmit se csinál, nem főz nem mos stb csak költik a pénzt. Akinek meg átlagos barátnője van az egyáltalán nem panaszkodott, sőt dicsérte mennyire ügyes a konyhában stb stb.

2015. okt. 6. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

minden nőt lehet plázacicának mondani,mert aki szépnek mondja magát,az még nem szép(még ha plázacica is) nem minden plázacica szép,csak ők hiszik azt magukról.

Másodszor kinek mi a szép

2015. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de azért általában a plázacicák jól néznek ki, egy átlagos lány sztem nem lesz plázacica mert ezek csak hasonló kinézetűekkel barátkoznak..
2015. okt. 6. 15:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Te elvagy tájolódva linkelhetnék átlagos plázacicákat sorozatosan..
2015. okt. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Érdekes ismerek olyan lányt aki nem plázacica,de atom szép..szóval ne gyere ezekkel a sablonokkal

Plázacicák-Műk,és torz fejük van,plasztikázzák a fejüket,40 évesen úgy néznek majd ki mint egy 100éves,kb ezt érik el.

2015. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Alig használt guminő eladó.
2015. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

tessék itt egy plázacica

[link]


ez nálad a nyerő?

2015. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Átlagos de szépeket.
2015. okt. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a képet linkelőnek: hát ez azért lehet plázacica de az ocsmányabb fajtából - azért a legtöbb jól néz ki hidd el láttam már párat... A plázacica nem automatikusan azt jelenti h műszempilla és műcsöcsök, hanem azt h elsősorban szexi, bomba csajok
2015. okt. 6. 17:26
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Akkor tegyük fel ha én tényleg nagyon szép lennék és divatosan öltözködök már plázacicának számítok? Csak ennyi miatt? Gondolkozz el még egyszer ezen a plázacica dolgon mert nagyon nem jól látod a dolgot. Nem attól plázacica valaki, hogy szép. Ettől eltekintve értem a kérdésed, de nőként az én válaszom nem mérvadó úgy gondolom. Azért leírom, hogy vannak szép lányok normális emberi viselkedéssel, akik háziasak, nem csak vásárolgatni tudnak, és vannak "átlagos" lányok, akik ri.banc módon viselkednek és nem érdekli őket semmi. És ugyan így igazak az általad hallottak is, éppen ezért javaslom, hogy ne csoportosítsd be a nőket és ne külsőségek alapján keresgélj, hanem konkrét szándék nélkül ismerkedj neked szimpatikus lányokkal minden típusból, de ne hagyd hogy becsapjanak a külsőségek.
2015. okt. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

.... Ne a hollywoodi filmek 4 nőtípusába próbáld belőni a való élet nőit.


Amúgy nem tudom, talán amelyiket kedvelem?

Amelyiknek szeretek a társaságában lenni?

2015. okt. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!