Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Plázacica vs. átlagos lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plázacica vs. átlagos lány?

Figyelt kérdés

Több férfi ismerősömtől is hallottam már, persze más-más megfogalmazásban, de a lényeg a következő:


"A plázacicákat persze, hogy jól megbámuljuk, de ha komoly kapcsolatot szeretnénk, inkább az átlagos külsejű lányok között nézünk szét."


Ha ez valóban megfelel az igazságnak, akkor érdekelne, hogy MIÉRT az átlagos külsejű lányokat tartják alkalmasabbnak komoly kapcsolat kialakításához? Eddig még senkitől nem kaptam konkrét választ erre a kérdésemre. Én amúgy az "átlagosak" táborát gyarapítom, és valóban komoly kapcsolatom van, ugyanis férjnél vagyok.


Átlagos alatt értendő: nem vakolat módjára van rajta a smink, nem lóg ki a fél popsija a nadrágból, nem akkor póló van rajta, mint egy melltartó.


27/N


2010. júl. 6. 08:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez egy hüyle szembeállítás; fontos a belső, de azt nem a külső határozza meg. Egy "plázacica" rendelkezhet értékesebb személyisággel, mint egy "átlagos" lány. Az más kérdés, hogy az emberek szeretnek általánosítani, hogy pl. a plázacicák mind hülyék, de ez nem csak a férfiakra jellemző.
2010. júl. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem az általánosítást, és tudom, hogy az általam idézett mondat is az, csak kíváncsi voltam, miért fogalmaztak így többen is az ismerőseim közül.
2010. júl. 6. 08:47
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Ha értékes személyiség, mit keres a plázában?


A "plázacica" pontosan az a minőségjelző, ami a szellemileg zokni, lelkiekben sekélyes, a fogyasztásnak, és a pillanatnyi csillogásnak élő (női) létformát jelenti, nem csak a külsőre vonatkozik. Tehát az "intelligens plázacica", vagy az "értékes személyiségű plázacica" éppen olyan értelmetlen, mint a dízel villamos, vagy a kert nélküli kertes ház.


A kinézet és a szellemiség/lelkiség pedig bizony az esetek túlnyomó többségében elég szépen korrelál.


A kérdésedre a válasz: Mert a fenti definíció szerinti plázacicát önmagán, a saját kinézetén kívül alig valami érdekli, és az az alig valami sem a leendő férje/barátja, és a leendő gyereke. Tehát igen nagy valószínűséggel nem alkalmas családban működésre anyaként, azaz olyan férfi, aki családot szeretne, nagy kockázatot vállal egy plázacica oltárhoz vezetésével. Mondok egyszerű példát: van két zsák krumplid. A "Pláza" zsákról tudjuk, hogy a krumplik nagy része rohadt. A "NemPláza" zsákról tudjuk, hogy a krumplik nagy része ép. Természetesen megeshet, hogy a "NemPláza" zsákba nyúlva, és rámarkolva egy krumplira, az a rohadt krumpli jellegzetes ploccsanásával megy szét a kezünkben, és penetráns bűz az osztályrészünk, miként az is elképzelhető, hogy a "Pláza" zsákból húzunk ki egy jót. Na de nézzen magába az ember, melyik zsákban kotorász szívesebben?


Lehet lepontozni.

2010. júl. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

"Egy "plázacica" rendelkezhet értékesebb személyisággel"

A hónap vicce xDDD

2010. júl. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

"A "plázacica" pontosan az a minőségjelző, ami a szellemileg zokni, lelkiekben sekélyes, a fogyasztásnak, és a pillanatnyi csillogásnak élő (női) létformát jelenti, nem csak a külsőre vonatkozik."


- Ez nem igaz. A kérdésben is a külsőség volt kiemelve. Azt ránézésre nem tudod valakiről megállapítani, hogy valaki "belül is plázacica". Ahogy egy átlagos külsejű lányról sem lehet megállaptani, hogy mennyire értékes belsővel rendelkezik.

2010. júl. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Átok arra, aki kitalálta a sztereotípiákat. Megspórolta a gondolkodást az emebrek számára, és láthatóan ez fekszik néhány válaszoknak.
2010. júl. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A "plázacica" nem a külső, hanem az életforma megnevezése. Mint ahogy a "szingli" kifejezés is egy életforma, mégis, hibásan, az egyedülállókra is használják. Ha csak a külsőre akarunk vonatkoztatni, akkor a "mutatós, dekoratív" jelzőket használjuk, mert a "plázacica" jelző magával vonzza a belső, családalapítás szempontjából negatív értékeket is. Sóval az "átlagos" lány szintén nem csak a külsőre vonatkozik, hanem a családalapítás szempontjából értékesebb belsőre is.
2010. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

plázacicát répázni

átlagos lányt feleségül venni ;)

2010. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik 10:35-ös is osztja az ismerőseim véleményét :D
2010. júl. 6. 10:48
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
A plázacica csak dugásra van.
2010. júl. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!