Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi van köztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi van köztünk egészen pontosan?

Figyelt kérdés

Legalább 10 éve ismerem (Én 30N, ő 32F, mindketten házasok vagyunk). Másfél éve különös vonzalom van köztünk. Minden nap, vagy legalább heti 4-5 nap írunk egymásnak a Fb-on, érdeklődik, mivel telt a napom, elmeséli, az övé mivel, közös programokat ajánl, ahol a két család együtt vehet részt... stb.) Élőben is találkozunk, de nem túl sűrűn, csak az iskolában, ahová mindkettőnk gyereke jár. Mindig odajön, keresi a társaságom, mindig beszélgetünk, nagyon aranyos, nagyon kedves, mosolyog, érdeklődik, csillog a szeme, kicsit néha zavarban van...

Egy ideje van egy kis laza flört is a facebookon, incselkedés, évődés, kétértelmű poénok.... De élőben ilyesmi soha nincs.


Vajon mi van köztünk pontosan?


amikor találkozunk, úgy érzem, vibrál a levegő. Izgatott vagyok én is, zavarban, de vágyom rá, hogy odajöjjön, hogy beszélgessünk. Miután elválunk, még percekig nyugodt, megelégedett érzés tölt el. Vagy ha csak pár percet tudtunk beszélni, akkor hiányérzet, hogy jó lett volna még!


2015. okt. 10. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerinted mégis mi? 😁

Mindkettőtöknek jól esik hogy flörtöltök egymással, ezt valószínűleg a házastársaitoktól már nem kapjátok meg.

Csak tőletek függ meddig mentek el...

2015. okt. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!