Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belezúgtam egy nagyon jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy nagyon jó barátomba. Érdemes elárulni neki az érzéseimet, úgy, hogy tudom, biztos nem lesz köztünk semmi?

Figyelt kérdés

Ugyanakkor mivel közel állunk egymáshoz, nagy teher nekem, hogy nem vagyok hozzá őszinte. De ha elmondom, azzal meg úgy érzem tönkreteszem a kapcsolatunkat.

Ti mit tennétek?


2015. aug. 26. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
én nem mondanám el
2015. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha tényleg igazi a barátságotok, nem teheti tönkre.
2015. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem lesz semmi, felesleges elárulnod, egyébként előbb-utóbb fel fog tűnni neki. Mért nem lehet semmi? Ha ez rossz neked ,kerüld egy ideig, különben nem fognak az érzéseid maguktól olyan könnyen elmúlni így csak szenvedni fogsz.
2015. aug. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet elmondani, elmondom miért!


Van egy nagyon jó barátom, 12 éve ismerjük egymást, ebből hat évig kollégák voltunk. Nagyon szeretem, igazi jó ember, de mindig csak barátként néztem rá. Pár hete írt nekem egy nagyon hosszú levelet, amiben leírta, hogy attól a pillanattól kezdve szerelmes belém, amióta meglátott. Minden poénunk, minden vicces emlékünk úgy maradt meg az emlékezetében, mintha tegnap történt volna, olyan dolgokat írt le a levélben, amikre én már nem is emlékeztem. Azonnal megírtam neki, hogy én csak barátként tekintek rá a jövőben is, de nagyon szeretem.


Azóta is beszélünk szinte naponta, de valami nagyon más lett. Ő is és én is nagyon kellemetlenül érezzük magunkat, nagyon kínos.


35/N

2015. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hogy ezt leírtad. Tanulságos.
2015. aug. 28. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!