Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 30 éves pasi hogy él 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves pasi hogy él 30 éves korára, van családja, vagy tartós kapcsolata, vagy csak szórakozik inkább?

Figyelt kérdés
Megismertem egy 30-as pasit, és egyedül van, szerintetek ez jelenthet rosszat, hogy ennyi idősen még se tartós kapcsolata, se családja?
2015. okt. 12. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Rosszat? Miért számít neked? Ha lenne családja, akkor elszednéd tőle, de így nem kell, mert szabad?
2015. okt. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
mert az rohadt jó lenne ha lenne családja és veled csalná a feleségét...
2015. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaj ezek milyen hülye válaszok, már bocs. Csak kíváncsi vagyok a véleményekre, hogy egy 30 éves pasinak kellene már e lennie véleményetek szerint családjának, vagy valakinek. Szóval nem e fura, hogy még mindig szoknyapecérkedni akar inkább. Csak ennyit szeretnék közvéleménykutatni, hogy ti mit gondoltok egy olyan pasiról, aki 30 évesen még egyedülálló, mi lehet az oka.
2015. okt. 12. 13:54
 4/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Akkor ne kérdezd, h jelenthet-e rosszat.:D Az a véleményem, h minden ember más. Valaki sose akar családot. Nincs olyan, h 30 éves pasi.
2015. okt. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30 évesen kb. semmi jelentősége nincs, manapság kitolódott a családalapítás, főleg az értelmiségiek körében. Ha azonban még nem volt tartós kapcsolata sem, az lehet jelzésértékű.
2015. okt. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 MolotovPunk ***** válasza:

Én több embert ismerek,akik 30 évesen egyedülállóak jelenleg.

Ismeretségi körömből élből tudnék mondani 2 embert.

Egyébként mind 2 embernek volt valaha komoly kapcsolata,csak évekkel ezelőtt szétmentek a párjukkal...

Tehát ne nagyon vonj le ilyen dolgokból következtetéseket.

Az is lehet,hogy ő is hasonló cipőben jár,mint akiket felsoroltam.

Attól pedig,hogy valaki egyedül van évek óta,az nem jelenti azt,hogy szórakozni akar,csupán nem találta meg az igazit.

2015. okt. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tesóm szakított a barátnőjével fél éve, és még keresi az igazit...ilyen a legtöbb egyedülálló szerintem.
2015. okt. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 26/F vagyok és eszem ágában sincs nemhogy családot de még párkapcsolatot sem létesíteni. Nem hiszem, hogy probléma lenne velem mivel karrier szempontjából sikeres vagyok, hanem egyszerűen nem akarok alkalmazkodni mások bajait hallgatni stb.
2015. okt. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Te egy igazi hárplis ember vagy, milyen leszel, ha megöregedsz? :D
2015. okt. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!