Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Honnan tudjam hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy csak szórakozik vagy komolyan beszél? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A volt barátom 3 hete szakított velem azzal, hogy már kiábrándult belőlem, meg amúgy is még nem élte ki magát, sok csaj van még rajtam kívül és nem akar most semmi komolyat. Meglepett mert tényleg szerettük egymást, bár az utóbbi hetekben már nem volt az igazi de azt gondoltam megoldhatjuk... Hát ő nem megoldani akarta, kilépett az egészből. Azóta chaten beszéltünk párszor, ahol először azt mondta továbblépett, majd nemsokára azt hogy hiányzom neki, majd megint nem ír napokig... Össze vagyok zavarodva, de közbe írogatja a szíveket meg hogy így hiányzom úgy hiányzom, de találkozni azt nem akar legalábbis nem mondja... Most kitalálta nemrég hogy ez a szakítás ne legyen végleges, de aztán megint semmi, és közben folyton más lányokkal megy mindenhová, tudom, mert néha összefutunk és mindig csajjal van... De hiányzik, nem tehetek róla... Mit tehetnék? Érdemes rá várni, van rá esély hogy visszajöjjön? Elég népszerű a lányoknál, és nem tudom hogy melyik hódítása lehet komolyabb... Hétvégén lesz egy házibuli ahova mindkettőnket meghívtak mert közös barátaink tartják, mit tegyek szerintetek, elmenjek rá? Valószínűleg más lánnyal lesz ott is... Köszi a válaszokat előre is, 19/L

2013. júl. 7. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj a hapsid azt se tudja fiú-e avagy lány o.O Szóval én azt javaslom neked, hogy vedd az kezedbe a döntést, és határozz, hiszen felnőtt vagy! Próbálgasd azért, ugyanakkor mostantól legyen egy ún. B terved, ha végleg nem sikerülne, és legyen erőd újabb vizekre evezni. :) 19/F
2013. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Nem érdemel mást mint hogy te se vedd komolyan ismerkedj flortolj másokkal előtte, hátha észreveszi magát és megjön az esze. De ha mégsem akkor hagyd mert egyértelműen csak szórakozik veled..egy B terv vagy valóban. Ne hagyd magad megalazni. Ha nem változik semmi töröld ki az életéből örökre. Fogsz találni jobbat..
2013. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!