Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy csináljam, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam, hogy ne legyek szerelmes? (bővebben)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik, nagyon szeretek vele lenni és beszélgetni. Egyelőre nem vagyok szerelmes belé, de ha így haladunk attól félek, el fog jönni az a perc. De én ezt nem akarom, mert nem szabad. Mit tegyek, hogy ne következzen be? (akit érdekel hogy miért nem szabad írjon privátot.. itt nem szeretném leírni)

2015. okt. 14. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ez igy elegge hulye kerdes
2015. okt. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legyél ÉN és akkor istant nem fog menni. Bár akkor meg az lennee a baj - legalábbis egy ideig :D De most, hogy kezdek kiöregedni már nem.
2015. okt. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha beleszeretsz, beleszeretsz, szerintem már meg is történt. De ha sokkal idősebb vagy van valakije, akkor maradjon ez plátói. Olyannak is kell lenni. Keress mást, aki hozzád illik.
2015. okt. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én megkeresem azokat a tulahdonságokat amiért nem érdemes. Én is hasonló helyzetben vagyok. Hajrá!
2015. okt. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!