Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pötyöslabda666 kérdése:

Szerelmes vagyok egy lányba, aki a baráti társaságomban van, de már foglalt és szeretném elfelejteni. De hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
....csak az a probléma hogy a lánynak van barátja már 3 éve. Beszéltem a lánnyal hogy mi lenne ha több lenne eza barátság köztünk.Erre azt válaszolta hogy nem lenne ellene, de már annyira megszokta a párját, hogy nem meri otthagyni azt a nyugodt életét és belekezdeni egy újba .Szóval már megszokásból van vele.Így nemfog összejönni semmi köztünk és a kapcsolatunk is megváltazott romlott a barátságunk is kicsit azt vettem észre. De én még mindig szeretem őt, de emiatt akarom elfelejteni őt. Nem találkozni vele többet, de aza probléma, hogy a baráti társaságom tagja és, ha találkozok a barátaimmal vele is.Már nagyon padlón vagyok emiatt és semmi megoldást nemtudok kitalálni, nem szeretném elveszíteni a barátaimat.Valaki már járt ebben a cipőben vagy tud valami megoldást?

#társaság #szerelem #elfelejteni őt
2012. júl. 15. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez az én sztorim :D Most komolyan,velem is ugyanez van.Én lány vagyok.3 éve vagyok a barátommal.Egy munkatársammal kialakult köztünk valami érzelem,ami több,mint barátság,nem tudom elfelejteni őt,viszont a barátomat nem tudom ott hagyni.Tegnap beszélgettünk erről,még ma is láttam rajta,hogy rosszul esik neki,hogy visszautasítom,pedig nekem jobban fáj,mint neki.Viszont neki is van barátnője.Fáj vele dolgoznom,nem tudom mikor múlik el..
2012. júl. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

próbálhatsz hozzászokni. alig fog menni.

igazán akkor fog menni ha megváltozik (nekem így sikerült) de ahhoz hogy megváltozzon idő kell.

Egy másik lány által szabadulni ebből a helyzetből lehet is meg nem is. Attól függ milyen típus vagy...

Nem lesz könnyű de ha erős vagy menni fog!

Kitartás! =)

2012. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A megoldás az,hogy leültök és korrekt módon megbeszélitek.Elmondod az észrevételeidet és közösen eldöntitek a megoldást,hogy lenne a legjobb. Pontot kell tennia végére.Az,hogy itt kérsz tanácsot idegenektől,akik nem látnak bele a dologba,nem fog menni.Úgy is csak kommunikációval lehet megoldani minden helyzetet.Ha jobban belegondolsz,nincs is más lehetőség erre.Normális,felnőtt emberek módjára,őszintén.Nincs ebben semmi ciki vagy kellemetlen. Sok embernek,sok baráti,szerelmi kapcsolatban az a baj,hogy nem beszélik meg a problémákat,mindenkiben gyűlikma feszültség aztán robban a bomba.

23/L

2012. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És így legalább tiszta vizet öntesz a pohárba,meglátod hamar azt is ,hogyha nem érdmese ezzel tovább foglalkoznod és hidd el,könnyebben tovább is tudsz majd lépni,ha úgy alakul.De így benned vvan a remény,hogy hátha...

23/L

2012. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!