Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valakivel hasonló?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakivel hasonló? Miért érzem ezeket?

Figyelt kérdés
Sokszor veszekedünk, általában én vagyok aki próbál ki hátrálni a kapcsolatból, ő még nem akarta/szerette volna ezt. Egyszerűen boldog vagyok ha velem, van és egyben fáj is. Tudom hogy ő sokkal jobbat érdemel mint én. Örülnék ha lenne, neki valaki más aki, boldoggá teszi de egyben a szívem szakadna is meg. Viszont nélküle is jól érzem magamat, de sokszor gondolok-rá. Van hogy vele képzelem el a jövőmet is nem tudom miért. Viszont egyszerűen nem tudunk, egymás mellet meg lenni. Minden kis apróságon veszekedünk, ha nem én akkor ő. Szerintem ez mind azért van, mert történt egy dolog. És bárhogy próbálok nem tudom el felejteni. Mindig vissza gondolok erre, és kezdődnek megint a veszekedések/próblémák.

2015. okt. 16. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi lenne az a dolog, ha szabadna kérdezni? Csak nyugodtan írd le, hisz névtelenül teszed.

Van pár dolog ami miatt ilyen bizonytalan vagy. Ezt neked kell tudnod. Belső félelmek, esetleg egy régi csalódás miatt, valamiért félsz kötődni stb. Ha erősen magadba mélyedsz és tartasz egy kis önértékelést, megtalálod a kérdésedre a választ. Szembe kell nézni vele hogy mitől félsz, mitől tartasz, mi gátol az érzéseidben. Ülj le a pároddal ezt megbeszélni. Erre csak te tudhatod a választ.

Hasonlóképp jártam a barátnőmmel, aki szakított velem 7 hónap után. Mai napig nem tudom az igazi okot, mert nem hajlandó őszintén és nyíltan beszélgetni erről nyugodtan.

Neki volt régen egy csalódása. A volt párjával (ő volt neki az első) sokáig éltek együtt, gyerek is van. (10 éves)Kidobta a volt párját, mert rossz útra tért. 7 éven keresztül nem volt senkije, megszokta az egyedüllétet a függetlenséget.

Én beleszerettem, ő is belém. Együtt voltunk 7 hónapig. Úgy tünt minden rendben. (bár akkor is voltak félelmei valami végett, de nem akarta elmondani.) Aztán egyszer összekaptunk, én hazamentem, ő 1 hétig hozzám sem szólt. 1 hét múlva kijelentette hogy hagyjuk abba, ő sose volt belém szerelmes. Ezt nem hittem el, mert ő már bizonyította nekem hogy igen is szerelmes volt. 1 hét múlva rá, keresett találkoztunk, csókolóztunk-ölelkeztünk, azt mondta hiányzok neki, de még nem tudja hogy akarja-e folytatni. Akkor se mondta el mi volt a baj, miért szakított velem. Én vártam türelmesen. Mégsem tudta eldönteni mit akar a kettőnk kapcsolatával. Igérgette hogy megbeszéljük. Aztán a sok unszolás után csak beszéltünk. Csakhogy ő már akkor sértetten, duzgón és lekezelően beszélt velem. Hazudozott, mellébeszélt, nem volt őszinte, közönyös és makacs volt. (egyébként elég makacs természetű, de szeretem és nem érdekel.) Egyik kijelentésével ütötte a másikat. Nem ismert be és letagadott dolgokat, nem emlékezett bizonyos kijelentésekre, elmondott szavakra, mondatokra. Közben még zavarba is volt, és még mindig látszott rajta a bizonytalanság. Sajnos vége lett a kapcsolatnak. Mondtam neki hogy szálljon magába és nézzen szembe minden félelmével, kicsit változtasson a hozzáállásán. És merje kimondani, mit akar, mit szeretne, mitől tart, stb. Ő nem beszél ezekről a dolgokról senkinek sem. Sajnos igazi barátnője sincs, akivel ilyenekről beszélne. Mondtam neki hogy változtasson, mert így sosem lesz boldog és magányos fog maradni. Erre ő rávágta hogy nem érdekli, jó neki ez úgy, ahogy van, stb.

Egyszóval, nem lehet rajta kiigazodni, mert nem hozza tudtomra, mit akar. Sajnos.

Kedves kérdező, most te jössz. :)

2015. okt. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!