Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ma talalkozok az exemmel, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma talalkozok az exemmel, nem tudom hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés

Sajnos ugy alakult valamit oda kell adnom neki szemelyesen.

Rettentoen felem egesz nap boghetnekem van sajnos en meg mindig szeretem de o szakitott velem.

Nem tudom,hogy fogom tul tenni magam ezen es ez,hogy ma latom egy kis idore annyira megijeszt...nem is tudom hogy viselkedjek vele?hogy adjam a tudatara,hogy nekem o kell es senki mas? :(



2015. okt. 16. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Ennyire h..lye nem lehetsz, már bocsi!!

Egy olyan srác miatt sírsz, aki nem akar téged és szakított veled???? Normális vagy? Az ilyen egy könnycseppet se érdemel, mert ha szeretett volna, akkor nem szakított volna veled!!


Viselkedj természetesen! Ennyi. És ne lihegd túl a dolgot! Ő már NEM AKAR TÉGED!! Fogd fel végre, és lépj túl rajta!!

2015. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy adod tudtára, hogy mennyire kell, nézd meg, hogy fog ő teperni, ha azt látja milyen jól elvagy nélküle.

Nehogy sírj, azt kell lássa, hogy neked nélküle a legjobb, meg amúgy is nem megalázott eleget? Kidobott, akkó te mi a francért sírnál!!

2015. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nemrég ez volt velem is, nem akartam sírni, de mégis sikerült az egész találkozót végigbőgnöm, ez van :(
2015. okt. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, akkor te még nagyon fiatal vagy (ahogy a kérdező is szerintem) és nem tudjátok még a csinját-binját a dolgoknak.

Téged idegesít ha az exed vigyorog amikor veled ezt tette? Na ezt fordítsd meg, szerinted mennyire idegesítené őt, ha tudja, hogy mit tett s te milyen jól bírod, sőt mintha megváltás lenne, hogy megszabadultál tőle. Egyből elkezdenek kombinálni, ugyanúgy ahogy te is kombinálsz, hogy mit vigyorog, hát nem bánja, hogy már nem vagytok együtt?


Az, hogy sírsz vagy neadjisten könyörögsz a békülésért azzal megmutatod neki, hogy még mindig ő a hűdebefutó, s ha pillanatnyilag meg is hat ez valakit az hamar elmúlik, hisz már egyszer dobott, most sajnálatból lenne veled?

2015. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van...

Eleg nehez lesz de megprobalom.Koszonom a valaszokat!

2015. okt. 16. 19:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha jön, hogy sírjál jussak eszedbe s vigyorogjál!!!! Na kitartást, lesz még ennél jobb is!!
2015. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy ment :)
2015. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Egesz jol ment!

Vegul csak ma talalkoztunk, o kerdezoskodott csomot en nem annyira.

Megalltam boges nelkul :)) es egesz normalis voltam.A vegen azt mondta majd beszelunk..amire en azt feleltem NEM+..MIRE I:AKKOR TOBBET NE KERESSELEK? Mondtam nem..jobb igy


Nagyon nehez volt ezt mondani de tudom,hogy jol csinaltam.O mondta,hogy ugy erzi nem fog szerelmes lenni nem fog menni stb.Felfogtam de akkor hagyjuk egymast orokre..



Koszonom a valaszokat minden jot nektek !

2015. okt. 19. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!