Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jovo heten talalkozok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jovo heten talalkozok az exemmel. Hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés
Jovoheten talalkozom az exemmel. Nyar elejen szakitott velem. Egy honapig nem beszeltunk,majd megtort a jeg es elkezdtunk. Mostmar ott tartunk,hogy szivesen keressuk fel a masikat.(eddig csak en kerestem,most mar o is). Megbeszeltuk,hogy talalkozunk. En ott szeretnel oszinten beszelni vele,hogy erzek most.(nem tudom kiverni a fejembol..szeretnem vele ujrakezdeni) Lehet,hogy ez nem lenne Jo otlet es vegleg elveszitenem emiatt? Mar egy honapja ezen gondkozom,hogyan is kozolhetnem ezt vele..szerintetek mit tegyek?

2013. szept. 22. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen egy kiadós beszélgetés nem ártana,legyél őszinte vele,de azt is fogadd el ha őneki már mások az érzései.Egy párkapcsolathoz két ember kell,ha az egyik már nem akarja akkor kár erőltetni,mert csak megalázod magad.
2013. szept. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
próbáld először kipuhatolni ő mit,hogy érez irántad aztán óvatosan ,lassan közeledj ha pozitív a válasz
2013. szept. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Szerintetek,hogyan hozzam fel ezt a temat nala,hogy ne legyen kinos?
2013. szept. 22. 12:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel ismeritek egymást és nem is véletlenül találkoztok.így ne azt mondjad neki,hogy Te még mindig nagyon szereted,hanem kérdezd meg tőle ,hogy Ő mit érez még irántad,így könnyebb lesz.Ha Ő azt mondja hogy még mindig nagyon szeret téged,akkor már Te is mondhatod:még mindig szeretlek én is..

De azt is jó lenne tudni,hogy miért szakítottatok,ki kezdeményezte a szakítást?

2013. szept. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha fiú vagy akkor valószínűleg valamit látott benned ami nem volt meg és elveszett az irántad érzett vonzalma.

NE hozd fel. Ha akar valamit majd jelzi. Ne legyél pincsi. Barátkozz vele de csak ha ez jó neked is. Az hogy nem vonzódik már hozzád (nem akar lefeküdni veled mert nem kíván) még mint ember nagyon is szerethet/tisztelhet...stb. Vonzalma akkor éled fel újra ha be tudod valahogy indítani... akkor könnyű újrakezdeni is akár, sőt. Ő fogja kezdeményezni. Ha ez már nem működik akkor ne is próbálkozz.


Ha Lány vagy. Vagy talált valakit aki jobban tetszik neki vagy nagyon idegesítő voltál. Tényleg nagyon. Egyfolytában rajta pörögtél, nem hagytad levegőhöz jutni stb... de azóta rájött, hogy azért nem voltatok olyan rossz páros, vagy nem jött neki még össze más. Ilyenkor nyugodtan közeledj felé. Főleg ha találkozgattok. Jó eséllyel vissza tudod szerezni ha kedves és odaadó leszel.


Egyik esetben se kezeld úgy mint valami üzleti tárgyalást, ahol egy nagy és komoly beszélgetés után a felek kölcsönös megállapodás szerint újra kezdik a kapcsolatot. Ez minden esetben tök halott ügy. Inkább érd el valahogy ismét az "első csókot". Ha ez a lehetőség valahogy előkerül akkor élj vele és a folytatás majd jön magától (ezesetben nyugodtan rásegíthetsz hogy a szitu gyakran előkerüljön).

2013. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a szerelmi kapcsolatok soha nem egy kiadós beszélgetésből születnek!!!


Dumálj vele bármiről, könnyedén vidáman... érezzétek jól magatokat. De a szerelmi részt az ösztönök és az érzések irányítsák. A szavak nem működnek!!!

2013. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! Amugy lany vagyok. es o szakitott velem. De ossze vagyok zavarodva. Mert most o is keres engem! Amugy az egyik kozeli baratunk lelkizett multkor vele es valahogy szoba jottem..elvileg sokat gondol rank de nem tudja ujra kezdene e velem.
2013. szept. 22. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!