Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki vagyok készülve, mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagyok készülve, mint a szar. Utálatból barátság, barátságból szerelem. Van ilyen?

Figyelt kérdés

Nem akarom hosszúra húzni, de már szinte mindenkit megkérdeztem és most szükségem lenne, pár "külsős" tanácsra. Az utálat részén gyorsan túl voltunk, de aztán jött egy két éves barátkozás. Nekem is volt valakim neki is volt, hogy volt valakije. Tényleg csak barátok voltunk. Csak nálam elkezdett időközben átkattani valami, mint utólag kiderült nála is.

De jött a nyár egyedül lettem én is ő is. Nem bírtam már tovább el kellett neki mondanom, hogy szerintem bekattantam. Mindenre számítottam csak erre a válaszra nem: "túl fontos vagy ahhoz, hogy ilyennel elrontsuk. Mi lesz ha szakítunk és nem beszélünk többet?"

Egy másik beszélgetésnél pedig: "ha egy hónappal korábban szólsz, akkor biztosan igent mondanék." vagy a kedvencem: "én eltudnám veled komolyan képzelni, de mi van ha nem beszélünk többet, ha nem jön össze".

Kértem, hogy mondjon már egy "nemet", de azt még nem sikerült kicsikarni. Igazából normálisan nem is beszéltük még meg. Mármint, személyesen és józanul. Környezetünk szerintem nem érti, hogy miért bénázunk.

Közben már kezdem elfogadni, hogy egy ez így marad, de túl sok a véletlen és jel arra, hogy nem nagyon kéne ezt ennyiben hagyni.


Nyilván drámai túlzás, hogy ki vagyok készülve. De az biztos, hogy sose semmi/senki nem zavart még ennyire össze. Én szerintem működne, szerinte is... de valahogy csak nem jutunk egyről a kettőre.


Szóval?


Ádám



2015. okt. 18. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen! van!
2015. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És működőképes?
2015. okt. 18. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne bénázzatok.

Vagy egyértelműen könyveljétek el barátságban, vagy következő alkalommal kapd le... Ez a totojázás szerintem csak azt eredményezi, hogy megromlik a kapcsolatotok, úgyhogy két szék közt...ezt neki is megmondhatod.

Megpróbáljátok, max ha nem jön össze, akkor is megmaradhattok barátnak, mert alapvetően kedvelitek egymást...

2015. okt. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Ez a "túl fontos vagy, maradjunk barátok" szövegek csak a tiniknél+ a filmeken van. Ha komolyan akar, nem fog ilyenekkel hülyíteni, pláne nem fog az érzelmeiddel játszani. Ez a csaj nem akar téged, ennyi.
2015. okt. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem próbáljátok ki hogy működne e akkor nem is fogjátok sose megtudni...
2015. okt. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
persze hogy van baratsagbol szerelem:) en a szerelmemmel nottem fel gyerek korunk ota baratok voltunk sot utaltuk neha egymast:) es most meg mar 5eve elunk boldogan es szerelmesen most mar varjuk a kisbabankat ami remelem hamar jon:)
2015. okt. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
smárold le azt kész.
2015. okt. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!