Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blobzang Rinpócse kérdése:

Beleszerettem egy lányba, akibe úgy érzem nem lett volna szabad. A józan ész azt diktálja, hogy mindez reménytelen, de olyannyira nehéz elfogadni. Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

A szóban forgó lány magyarországi, én pedig erdélyi vagyok. Egy európai uniós cserediák program keretén belül tartózkodik itt, mindössze egy hónapig. Tulajdonképpen már egy hónap sincs hátra. Annak ellenére, hogy semmilyen esetben sem tekintek külföldként Magyarországra, a kilométerekben lemérhető távolság tetemesnek mondható.


Ráadásul, arról sem vagyok meggyőződve, hogy részéről kölcsönös volna, csupán azt tudom, hogy iszonyatosan vágyom rá, nem hétköznapi, puszta ismeretségi érzelmeket táplálok iránta. Egyébként nagyon jónak nevezném a kettőnk viszonyát, de véleményem szerint ebből nem érdemes messzemenő következtetéseket levonnom.


Szerintetek tudassam vele? Vagy azzal elrontanék egy jó ismeretséget?


Tisztára hülyének érzem magam, szeretnék uralkodni az érzelmeimen, de sehogy sem bírom elfojtani magamban.


Az idő szűkre szabottsága, a távolság, és a teljes bizonytalanság mind ellenem szólnak. Ugyanakkor, attól tartok, hogy utólag bánni fogom, hogy meg sem próbáltam és kínozna a mi lett volna ha keserű tudata?


Bárhogy is döntök, nehéz lesz elengedni.

Köszönöm, hogy elolvastátok és a segítő szándékú tanácsokat.


24/f



2015. okt. 20. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Hallottam olyanrol, aki Erdelyben elt es itt ment ferjhez Magyarorszagon. Olyat is ismerek, aki Magyarorszagon el es a vilag masik vegerol valasztott maganak feleseget (nem akarom kiirni, hogy pontosan honnan, de kb. Magyarorszag-Japan tavolsag).
2015. okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!