Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fél éve tartó szenvedés:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve tartó szenvedés: beleszerettem a haveromba szexkapcsolatból, aki korábban szerelmes volt belém, most nem. Hogyan tovább? Így se jó, úgy se jó, azaz "Szerettük mi egymást, csak sosem egyszerre. "

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk haverok, ő ebből 3 évig szerelmes volt belém és üldözött a szerelmével, utána mind a kettőnknek hosszú kapcsolata lett, most pedig ismét szinglik lettünk és elkezdtünk találkozgatni amiből sajnos egy fél éve tartó seveled-senélküled szexkapcsolat alakult ki (most én lettem szerelmes és én akarok többet, ő pedig nem akar kapcsolatot).

A dolog érdekessége, hogy a srác is érez valamit irántam, habár mondta, hogy nem akar most komolyba kezdeni, viszont napi 7-8 órát ír fb-on is, ha nem válaszolok időben kiakad, ha más sráccal randizok, kiakad, de mégse akar semmit.

Én viszont hallgatom, hogy most ezt meg azt próbálta felszedni a buliba és közben meghasad a szívem mert szeretem nagyon, és nem érti meg, hogy ne hívjon át többet szexelni mert ez nekem nagyon rossz utána.

Nemrég megpróbáltam, hogy ne beszéljünk, 2 hétig bírtuk, nagyon rosszul viseltem, viszont az is rossz ha beszélünk mert nagyon kedveljük egymást és tényleg olyan érzésem van, mintha járnánk.... mégis hogy lehet ebből kilépni??? Én már annyira rosszul vagyok fél éve, hogy szorongásos tüneteikkel pszichológushoz járok sajnos... mi legyen? Vajon van esély, hogy egyszer megjön az esze? Vicc az, hogy mindig mondja, hogy Élete nője vagyok stb, meg majd később elvesz feleségül, de most nem akar kapcsolatot. :(


25L



2015. okt. 17. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Se így se úgy, ideje más vizekre evezni.
2015. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így külső szemmel neked kell a keményebbnek lenni, és abbahagyni. Hogy miért?

Egyrészt felőröl ez az állapot.

Másrészt nem az van, amit te akarsz, és ez a helyzet neked sose fog tetszeni így. Erőltetéssel meg nem érsz el semmit, fordítva ugye téged sem tudott meghódítani régebben a srác.

Szóval befejezed, egy olyan búcsúmondattal, hogy keressen meg akkor, ha már komolyan gondolja. Ha szeret még, akkor szerintem van rá esélyed, hogy visszajön valamikor, te meg addig rendberakhatod a kis lelked. :)

Hogy tetszik?

2015. okt. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen csak belepusztulok ha nem beszélünk, és ő is, mivel már próbáltuk... :(
2015. okt. 17. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!