Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel tudnám ezt meghálálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TSkull kérdése:

Mivel tudnám ezt meghálálni a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel, de sajnos csak hétvégente tudunk találkozni a munkánk miatt, és akor is általában csak keveset, mert sokszor még hétvégén is meló van.Viszont mióta együtt vagyunk most első alkalommal sikerült összehozni, hogy egy egész hetet töltöttünk együtt, mert eljött abba a városba, ahol én dolgozom. Az egész hetem nagyszerű volt, nagyon jól éreztem magam, régóta egy ilyen hétrőé ábrándoztam, amit neki köszönhetek. Szeretném valahogy meghálálni neki, csak nincs nagyon ötletem. Az éttermi kajálás nem jöhet szóba, ugyanis saját éttermük van, így semmi különleges nincs már abban. Gondoltam simán virágra is, de azt pedig gyakran szoktam neki venni csak úgy spontán, úgyh. a nagy meglepetés fénye ismét oda lenne. Valakinek valami kreatiívabb, jobb ötlete, amit akár egy 25 éves fakezű fiatalember is képes megcsiálni?

Köszönöm.



2015. okt. 21. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Te is áldozz rá egy hetet
2015. okt. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, jövőhéten te mész az ő városába.
2015. okt. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csinalj neki kokuszgolyokat. N
2015. okt. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Vidd el egy wellness hotelbe 2-3 napra!
2015. okt. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!