Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félévfordulóra milyen ajándéko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félévfordulóra milyen ajándékot vegyek a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Hétvégén lesz a nagy esemény (igen, számunkra az, mert mindketten teljesen elsők vagyunk egymásnak :)), és szeretnék tanácsokat kérni, hogy mivel lepjem meg. Eddig vettem neki egy kb. 10 centis plüssfigurát, mert azokat nagyon szereti, és egy szerelemlakatot is csináltattam, de úgy érzem, hogy talán még kéne vmi apróság, szóval az lenne a kérdésem, hogy minek örültetek/örült a barátnőtök/örülne a bnőm még ezeken kívül?

2015. aug. 11. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ennyi elég. Azért mégis csak egy "félévfordulóról" van szó. Már az is nevetséges, hogy ezt ünnepelni kell. Persze világos, a mai világban nincsenek már évekig tartó kapcsolatok, szóval ahhoz képest valóban teljesítmény.


Na mindegy, az én barátnőim aminek kivétel nélkül mind örültek az a csokoládé. :D

2015. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rózsa, közös kép bekereteztetve, kispárna rávasalva egy közös képetekkel, vagy "szeretlek" felirattal, de lehet bármi más is ráírva.
2015. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez eleg :) mi csak egy kis videot csinaltunk mikor feleve egyutt voltunk

voltunk. :)

18/L

2015. aug. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jó, de ő is csinálja hétvége óta, amit kapok majd, szóval akkor én se akarom csak virággal elintézni, azt amúgy is szoktam néha venni, legutóbb kb másfél hete. :D De azt hiszem, akkor ennyi elég lesz, a plüss és a gravíroztatott szerelmes lakat, amit majd együtt kattintunk fel oda, ahol először találkoztunk. :D


Első: nem igazán értem a logikát a félévnyi kapcsolat megünneplése, és a kapcsolat komolysága-nem komolysága között. 22 évesek vagyunk, és nem volt egyikünknek se kapcsolata ezelőtt. Szerintem ha olyan komolytalan lenne a kapcsolatunk, akkor épp az, hogy nem érdekelne, hogy fél éve együtt vagyunk.

2015. aug. 11. 14:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, ennyi éppen elég. Nem kell túlzásokba sem esni, biztosra veszem, hogy nagyon oda lesz ezekért!:)


Személy szerint engem csokival, egy szál virággal, egy közös képpel és egy együtt töltött nappal/estével lehet levenni a lábamról. Ezeknek mindig nagyon tudok örülni, megunhatatlan 'ajándékok'.:)

2015. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!