Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti engednétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti engednétek a barátnőtöknek, hogy találkozgasson azzal a férfival, aki hajt rá?

Figyelt kérdés
Haza szokta őt vinni kocsival, és állítólag egyszer a melleit is megfogta. Most a barátnőm kijelentette, hogy ő nem akar rabságban élni, és találkozni fog vele. Muszáj, mert sokat segít a munkahelyén. Várom a válaszaitokat, minderre hogyan lehet reagálni.
2015. okt. 23. 00:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok ugyan, de én kapnék ezért az biztos.. Duzzogást.

Volt hasonló eset,barátomat zavarta volna, így nem találkoztam.

2015. okt. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
micsoda ócska női duma ! én szakítanék....
2015. okt. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is nő vagyok, de pont ezért sejtem, hogy a barátnődnek imponál a csóka, hiszen - magamból kiindulva:

Ha undorodok egy pasitól, és haza akar vinni: vonakodok, és azt mondom, jó lesz gyalog is... jót tesz egy kis séta. :) De ha mégis belemegyek, mert zimankós hideg van odakint, és megcsöcsörészik cserébe a pasi, akkora sallert adok neki, hogy a fal adja a másikat, és soha többé nem ülök egy légtérbe vele.

Ha ez nincs így, akkor bizony a barátnődnek bejön a pasi. Te döntsd el, mennyire tetszik ez neked.

2015. okt. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A reakció ez volt: látszik, hogy még nem volt sok kapcsolatod, így nem értheted, hogy egy nő olykor játszik a fantáziájával. Azaz, bevallotta, hogy tetszik neki. Hogyan állok hozzá? Nagyon rosszul. Nem tudom elfogadni.
2015. okt. 23. 00:17
 5/16 anonim ***** válasza:
Adnék neki olyan szabadságot: mehet Isten hírével. :) Nekem ilyen nő nem játszik.
2015. okt. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Azigen, komoly barátnőd van. Ne várj tőle túl sokat az életben.

Te döntsd el, hogy neked belefér-e egy ilyen "nyitott" kapcsolat.

2015. okt. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez azért kicsit túl van a fantázia játékon. Ne hagyj magadból bohócot csinálni, adj neki szabadságot és keress normális barátnőt. (N)
2015. okt. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem fér bele a nyitott kapcsolat.
2015. okt. 23. 00:24
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

ez a kontrollod elvesztésének legvégső fázisa.

a csaj felismerte,hogy egy pipogya alak vagy és annyira nem tisztel már téged,annyira nem vesz férfi számba,hogy simán felmerülhet benne az,hogy meglép egy ilyet.


és hogyan reagálnék?

két opció lehetséges.

1.nem szép dolog tudom,de nekem eljárna a kezem és egy olyan pofont kapna,hogy a kezem nyoma egy hétig virítana a képén.

utána pedig a cuccaival együtt kib-asznám a lakásból.

2.annyit mondanék-takarodj!-aztán szedelőzködne szépen és elhúzna.

2015. okt. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

És te még nem dobtad ki?

Ember, legyen már némi büszkeséged..

2015. okt. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!