Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párok ti mikor kezdtétek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok ti mikor kezdtétek el becézgetni egymást és hogy?

Figyelt kérdés
Lassan három hónapja együtt vagyok a párommal szeretem és ő is szeret viszont mi még nem igazán becézgetjük egymást és érdekel hogy ki mikor jutott el odáig? Eleinte nem volt furcsa?:)
2015. okt. 26. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Valahogy így:


"Légyszíves hozd már ide a távirányítót, feljebb akarom venni a meccset, mert nem hallom a barátnőiddel való locsogástól, te hülye p*csa."

2015. okt. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pörölycápa ***** válasza:

A jelenlegi párommal 2 és fél év után sem nagyon becézgetjük egymást. Ő nem annyira szereti ezeket a kitalált beceneveket, és furán érezné magát ha nem a nevemen szólítana. Nekem meg tulajdonképpen mindegy.


Aki becézett korábban, az meg már kb az elejétől fogva kitalált beceneveket. Valaki hajlamos erre és aranyosnak tartja, valaki szerint meg hülyeség.


22L

2015. okt. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi másfél hónapja vagyunk együtt, neki nem volt furcsa, nekem a becézgetések kezdetekor még igen :)

Ő nekem: kicsim, kincsem

Én őt: drágám, mackóm, macikám

Nekem nagyon nehezen áll rá a szám egyenlőre még a becézésre, így ez az uccsó kettő már akkor hangzott el tőlem mikor már nagyon el voltunk veszve egymás pillantásában :D

2015. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!