Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti el sem kezdtetek volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti el sem kezdtetek volna párkapcsolatot adott esetben, illetve az alábbiakra hogyan reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Férfiak válaszát várom főként, de nők is írhatnak.

Mielőtt elkezdtük volna a közös utat kapcsolat formájában, bevallotta, hogy az előző barátját megcsalta. Ennek ellenére bele tudtam szeretni. Sokan még ezt sem tették volna.

Egy éves kapcsolat után kezdett másfelé is nézegetni, valamint felfelé is tört. Szerinte az, ha valakit orálisan kielégít, nem számít megcsalásnak, mivel nem szeretetből teszi, hanem azért, hogy feljebb kerüljön a társadalmi ranglétrán vagy a vágyak miatt. Ezt a legjobb barátjának i megtenné. Az előbbiek és sok más dolog miatt megyünk már lassan fél éve külön utakon. Várom észrevételeiteket.


2015. aug. 15. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:

"bevallotta, hogy az előző barátját megcsalta"-innen látszik, hogy a lány amatőr, illetve abból a szempontból is amatőr, hogy újra másfelé nézeget. Amatőr abból a szempontból, hogy egyelőre még nem értékel komoly érzelmű, őszinte embereket és még mindig a szexet kesi. Sajnos sokan vannak ilyenek 30-40 felé is, amiről ő maguk is tudnak.

" Szerinte az, ha valakit orálisan kielégít, nem számít megcsalásnak"-Kérdező, miért mész bele ilyenekbe, miért kötsz kompromisszumot ilyenekkel?? Már csak azért is, mert nem hiszem, hogy el akarsz kapni valami komoly fenét.

Ha komolyabb érzelmű nőt szeretnél nem csak szexre, akkor majd szólj. Amúgy hány éves vagy?

2015. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:
de, az. Ez az észrevételem.
2015. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Miért megyek bele egy ilyen kapcsolatba? Az elején játszottan a tündér kislányt, míg le nem hullt a maszk. Sajnos a szerelem nem egy racionális érzelem. Sokszor olyat is elfogadunk, ami túllépi a józan ész határait.

Persze, hogy normális kapcsolatot szeretnék, de van még egy akadályozó tényező, amit nem szerettem volna leírni, a gátlásosságom, a félénkségem, az elégedetlenség a külsőmmel, ezért is mentem bele ebbe a kapcsolatba.

Sajnos azonban tudtunk, hogy az út nem vezet messze, aminek anyagi okai is voltak, valamint az én oldalamon anyukám részéről túlzott védő, óvó magatartás. Ez utóbbit valószínűleg egy érettebb nő sem viselné el. Valamint a határozatlanságot, a kinézetemet, amit nem tartok előnyösnek. A mai nők nem ezt keresik, de én konzervatív értékrendű vagyok, visszasírom az értékekben gazdagabbnak, szebbnek hitt múltat. Nem járok el bulikba, nem iszom, nem dohányzom, az anyagiak számomra messze nem elsőrendűek. Sőt. Utálom, hogy a világ, amelyben élünk anyagiassá vált. Emberi kapcsolatok futnak zátonyra ezen okok miatt.

2015. aug. 15. 12:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Elhitetted magaddal,hogy csak ennyit érdemelsz,ami óriási hiba.Kapnál ennél normálisabb és komolyabb nőt,ha kicsit bíznál önmagadban.Gondolom,a mócsingos húst sem eszed meg.Akkor nem értem,miért éred be kevesebbel,mint ami jár neked.A másik része,hogy ami jár,azért meg kell harcolni,majd el kell venni magadnak.Tényleg be kell keményítened,mert a világ így működik.
2015. aug. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező: köszi szépen a szép válaszodat, igazad van. Valahogy mindenképpen el kell költöznöd otthonról, ha esetleg eddig még nem volt rá alkalom, komoly kapcsolatot és házasságot nem lehet a szülőkre vinni sajnos.

Egy komoly nő nem azt nézi, hogy milyen lakásod van, hanem a független életstílust, azt, hogy szabadon azt csináltok, amit akartok, konkrétabban ott és akkor szexeltek, amikor csak akartok, ez nagyon sokat jelent, ez a természetes. Nehéz manapság az ingatlan téma, ez így van, de akkor is meg kell próbálni, akármilyen kicsi is az.

2015. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!