Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval van ezzel így más is, hogy egyszerűen folyton az kell, akinek én nem, de akinek én igen, az engem nem érdekel.??! Már 6éve csinálom ezt körülbelül. DE lehet több... Megszeretek valakit, kb. egyértelmű, h a dolog nem kölcsönös, én reménykedek pár évig, de h továbblépjek megpróbálok észrevenni másokat, megint megszeretek vkit, aki engem nem. És közben hiába vannak érdeklődő fiúk, az épp aktuális "szerelmem" miatt nem tudok mit kezdeni a közeledésükkel, és nem lesz ezekből sem semmi, és végeredményben egyedül vagyok. Most megint egy ilyen kilábalós szakaszban vagyok, és már érzem, h egyszerűen mintha valami tudatalatti reakció lenne - keresem azt, akivel betölthetném az újonnan kialakuló űrt. Pedig nem akarom ezt!!! olyan mintha folyton ugyanabba a hibába esnék bele. Van valakinek ilyen tapasztalata??
2015. okt. 26. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Normális vagy, csak szerencsétlen, mint én.


24/F

2015. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

És aki közeledik feléd és el is tudnád képzelni vele annak is nemet mondanál?

Ha nem jön be aki feléd kozeledik akkor ertheto hogy nem akarsz tole semmit. Ez evidens.

2015. okt. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!