Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok (tegyük fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok (tegyük fel, hogy helyesek vagytok, több lányt is megkaphatnátok)! Könnyen és gyorsan meguntok egy átlagosan szép, kedves, rendes, szabálybetartó, normális lány a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2015. okt. 16. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Köszi hogy feltételezed helyettem is! :D Szerintem attól hogy valaki helyes még nem változna meg a viselkedése, vannak szemét helyes és ronda fiúk/lányok is. Szóval szerintem ez a személyiségtől függ leginkább. Mellesleg én elégedett lennék az alap opcióval is. :)
2015. okt. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem untam meg még soha eddig ilyen nőt, mert nekem fontos a kiegyensúlyozottság, konstansság egy kapcsolatban.
2015. okt. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy én nagyon nem tudok azzal mit kezdeni egyik fél részéről sem, hogy meguntam. Az esetek 99%-ában ugyanolyan hibás benne az is, aki mondja. Egy kapcsolatért mindkét félnek tennie kell.


Amúgy meg kit érdekel, hogy hány nők kaphatnék meg, ha van egy, aki mindtől jobb, mert ha nem is tökéletes, de én annak látom!

2015. okt. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ebbe a szerepbe még csak beleképzeli se tudom magam.
2015. okt. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jav.: beleképzelni*
2015. okt. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mikeXxX ***** válasza:
Számomra a belső fontosabb mint a külső ezért is adtam lejjebb a mércét a szépségnél aki megérdemli azt nem unnám meg és természetesen ha meg is unok valakit a tudtára adom , hogy vagy változtat vagy nem fog működni a dolog !
2015. okt. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!