Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/férfiAK! Ti örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiAK! Ti örülnétek neki ha a barátnőtöktől kézzel készített plüsst kapnátok karácsonyra?

Figyelt kérdés

Egy régi játék fõszereplõjét készítem amivel kiskorában nagyon szeretett játszani. Kíváncsi vagyok, titeket, hogy érintene egy ilyen gesztus.

Azért nem veszem a plüsst mert mivel régi a játék már ritkaság számba megy és nagyon drága.

18L



2015. okt. 28. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
nem örülnék neki 24 évesen csak eljátszanám, hogy igen, épp kéz láb férfinak tartom magam, nem 1 nyavalyás plüss szarokkal alvó dedósnak
2015. okt. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez most nagyképűen fog hangzani, de én mindent megvehetek magamnak amire szükségem van, szóval nekem ajándékot nehezen tudnak venni...ha valami drágább dologról van szó akkor félrerakok rá, vagy a jelenlegi félretett pénzemből megveszem...

tavaly barátnőmtől egy kézzel készített karkötőt kértem...

Én régen elég sokat játszottam, mostanság is játszom néha...szerintem örülnék ilyen ajándéknak, de nem feltétlen a karakter maga a lényeg, hanem a szándék :)


megkérdezhetem melyik játék főszereplőjéről van szó? :)


22F

2015. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#1 Áruld már el nekem hogy mi az az "épp kéz láb?" :)


Kérdező, te örülnél kézzel kötött sálnak a barátodtól, vagy férfiatlannak tartanád?

2015. okt. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
előző: akinek használható dologokra van szüksége/van értelme is, - pl vigyél el 1 hétvégére a mátrába, kiránduljunk dugjunk mint a nyulak, egy ilyentől inkább hanyatt vágnám magam mint 1 plüss szartól- nem kacatokra, amik 1 6-7 évesnek még oké
2015. okt. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 Szóval fogalmad sincs hogy honnan jön a kifejezés. Elég lett volna ha ennyit írsz. :)
2015. okt. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Én 35 vagyok és őszintén örülnék ilyennek. Azért mert szívből adod, van benne kreativitás, rengeteg munka, figyelem, kedvesség, és nem utolsó sorban személyes. Nem csak bemész a boltba megveszel valamit és ennyi. Az ilyen dolgok ezerszer többet érnek számomra, mint bármilyen drága pénzért megvehető ajándék.
2015. okt. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
De édes...:D Huszonévesen is örülnék, mert a szerelmemtől kapnám, és mert gyerekkoromat idéznéd meg vele. Aranyos ajándék, amit egy kemény szexszel meg is jutalmaznék.
2015. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

személy függő, hogy ki minek örül. egy ilyen ajándéknak anyagi/praktikus értéke nincs, de ezt nyilván te is tudod. viszont a szándék és a gesztus fontos - kérdés, hogy az illető tudja-e értékelni. mint a kommentekből is látszik, erre sokan nem képesek. a saját párod (remélhetőleg) te ismered.


én nem szeretem az ilyen kis kedves, de semmire sem jó ajándékokat, de még akkor is lehet tartós emlék, ha csak egy boltban kapható tucat holmi (nekem is van egy-két ilyenem, amikre évek után is szeretettel gondolok vissza), hát még akkor, ha te csinálod és ennyire személyre szabott.

2015. okt. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én örülnék a sálnak bár irtózom tôlük :D a párom is mindig kézzel készített ajándékokat ad és mindet imádom.

A Spyro a sárkány nevû játékról van szó. Már évfordulóra varrtam neki egy Qbertet is :D Meg hímzett felsôt ilyesmit adok mindig.

2015. okt. 28. 11:58
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt azért hozzátenném, hogy a plüss hasában elrejtek egy melegvizes palackot, így ha fázik melegít majd a plüss. Valami haszna Legyen azon kívül, hogy emlékezteti a gyerek kora egyik kedvenc játékára :)
2015. okt. 28. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!