Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek karácsonyra a...

Mit vegyek karácsonyra a családomnak?

Figyelt kérdés
Hamarosan itt a karácsony és nem tudom, hogy mit vegyek a családomnak(szeretnék ötleteket otthon elkészíthetőre és boltban vehetőre is). Szeretnék édesanyámnak, édesapámnak, egy 16 éves lánynak és egy 40 év körüli férfinak. Előre is köszönöm!

2015. okt. 27. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

AZ a baj, hogy rengeteg ilyen kérdés van és nem is ismerjük őket,hogy mit szeretnek.

De egy 16 éves lánynak lehet valami könyvet, ékszert, parfümöt, vagy amit szeret.

Bocsi de kifogytam :D

De egyszerűen nem tudom mit szeretnek. Ha megírod akkor próbálok ötleteket adni.

2015. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Édesanyádnak: Ékszer, sminkszer, esetleg csinálhatsz kuponokat... Pl.: ölelős kupon, mosogató kupon... Meg ilyenek... Ezeket beválthatja amikor nem érzi jól magát... :)

Édesapádnak: zokni (tapasztaltam, hogy a férfiak mindig elhagyják), tusfürdő...

16 éves lány :D : smink, tusfürdő, kozmetikai szerek, könyv, film

40 év körüli férfi :D : ugyan azt tudom mondani, mint az apukádnak.. :D

2015. okt. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csinálj valami egyedit... Mindig mindenki ugyanazt vesz és csinál, mint más. Eddig én vásároltam, de most kiötleteltem nagyon ötletes dolgokat... Biztos mindenki örülni fog neki (lekopogom :D).
2015. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a 40-es férfi víz-fűtésszerelő és szereti a teherautókat
2015. okt. 29. 20:38
 5/5 anonim válasza:

anyukádnak: krém, parfüm, kesztyű, szakácskönyv, illatszer csomag

apukádnak: ital, borotvacsomag, illatszer, zokni

2015. dec. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!