Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen mikor izzik a levegő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mikor izzik a levegő két ember között, mit éreznek olyankor a felek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 29. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Biokémiát,azt éreznek,nyálasan;cejelmesek lesznek nemsoká.26N
2015. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, mi egyszerűen csak nagyon jól elvagyunk egymással, csak egymással foglalkozunk. Hiába kezdünk másokkal beszélgetni a társaságban, végül újra csak egymással kezdünk foglalkozni. Amit én érzek az vonzalom, az hogy érdekel, hogy vele akarok beszélgetni, lenni, időt tölteni, jól érzem vele magam.


Külső szemlélők meg azt hiszik, hogy együtt vagyunk, csak nyilvánosan nem ölelkezünk és csókolózunk. :"D

2015. okt. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy a másik fél mit érez, azt nem tudom, de én ha beszélek Vele, akkor egyből annyira nyugodtnak és boldognak érzem magam, mosolygok szinte megállás nélkül, és ő is ezt teszi, és ezt már sokan megjegyezték, hogy mi van köztünk, de amúgy semmi :D
2015. okt. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor először randiztam a párommal (még nem volt kimondva, hogy ez randi, csak beszélgettünk), akkor azt éreztem, hogy legszívesebben megállítanám az időt. Szerettem volna minél többet vele lenni, vágytam a közelségére, ittam a szavait, és szerettem volna minél többször megérinteni. Amikor elváltunk egymástól, úgy éreztem, hogy akarom őt, vagyis inkább ŐT AKAROM. A világ összes férfija közül pont rá van szükségem. A következő randinkon összejöttünk, és az érzés azóta is megvan, csak most már kielégülten, hiszen bármikor megérinthetem, összebújhatunk, megcsókolhatjuk egymást, szeretkezhetünk, együtt tölthetjük az időnket.
2015. okt. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon erős vonzódást / vágyat( nem csak testi vagy akár testit nem is) másikhoz.
2015. okt. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!