Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés, amikor szikrázik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, amikor szikrázik a levegő két ember között?

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Felvillanyozó.
2014. febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
delejes!
2014. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizsergető :)
2014. febr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Leírhatatlan.Olyankor csak ő létezik,Számomra,lejjebb csúszik az agyam egy méterrtel...Bizsergek,elzsibbadok,nagyon begerjedek.Azt érzékelem olyankor a másikon,hogy ő is össze-vissza beszél,el van kábulva.Azt érzem,hogy meg kell fogjam valamilyét(comb,fenék,mell,arc,derék),és mindjárt rávetem magam a lányra.Beindul a fantáziám,s úgy érzem a másikon,hogy ő is arra gondol,mint amire én,hogy itt valami lesz,hogy mindjárt elkezdünk csókolózni stb.Nagyon zavarban szoktam lenni olyankor,nem tudom mi van körülöttem stb.A lány is kínosan érzi magát.Érzem,ahogy áradnak felém a feromonjai...Hmmm.Ezt át kell élni,hogy tudja az ember,milyen.
2014. febr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kurv a fájdalmas, és kell hozzá vagy több ezerv-os feszültség hogy átüssön!
2020. júl. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!