Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek az igaziban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek az igaziban?

Figyelt kérdés
Hogy van olyan ember akivel le tudnátok élni az életetek.

2015. okt. 30. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én igen, de nem görcsölök rá.
2015. okt. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Abban hiszek, hogy több olyan személy is létezik, akivel le tudnám élni az életem. Csak kell egyet találni, aki ugyanúgy vélekedik rólam is. Szóval nem egy igaziban hiszek, hanem több olyan emberben, akinek a személyisége, életvitele, stb. kompatibilis az enyémmel és képes lennék őket szeretni.

Azért a gyakorlatban nem olyan egyszerű találni egy ilyet, mint így, teoretikusan levezetve.

2015. okt. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem, csak a nemi gazi ban
2015. okt. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én igen,mert azzal élek :) Régebben nem gondoltam volna,hogy létezik,de igen,vele minden jó,jó barát,jó apa,jó szerető,igazi társ,igaz,jó ember,szorgalmas,lelkiismeretes,én ennyit várok az igazitól,és Ő pont ilyen.
2015. okt. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon sokáig hittem benne, már kezdem feladni a reményt.
2015. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%

Már nem.Mióta a valóság arcon vágott,és rájöttem hogy felesleges ilyenekről álmodni is,mint hogy legyen egy barátnőm valaha...

Azóta semmi ilyenben nem hiszek,mert esélytelen vagyok a nőknél,mivel nem születtem jó genetikával,helyesnek...

Ez van sajnos.

24/F

2015. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 Teszel érte vagy csak siránkozol? Ezzel a siránkozós taktikával tényleg nem mész sokra.
2015. okt. 30. 14:38
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen is meg nem is. Én inkább abban hiszek, hogy adott tényezőkön belül kell lenni pár embernek, akivel megfelelően összeillik az ember. Ha csak egy "igazi" lenne, akkor az kuksolhatna éppen egy norvég halászfaluban, vagy Peking belvárosában is.
2015. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
"Ha csak egy "igazi" lenne, akkor az kuksolhatna éppen egy norvég halászfaluban, vagy Peking belvárosában is." - Egy ismerősöm egy római utazása során találkozott egy pont ott tartózkodó ázsiai (ott is élő) pasival, akivel aztán össze is jöttek. :-) sose tudhatod... :-)
2015. okt. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én hiszek abban, hogy van(nak), akivel az ember a legjobban összeillik. Abban viszont nem hiszek feltétlenül, hogy meg is találom. Azért még reménykedem.
2015. okt. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!