Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hisztek az igaziban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek az igaziban?

Figyelt kérdés
Számomra meglepő volt, hogy milyen sokan hiszik azt, hogy valahol van egy bizonyos kiutalt párjuk, akivel teljesen összeillenek, és ha a sors, vagy valamiféle természetfeletti erő úgy rendeli, akkor egymásra is kell találniuk. Ti hisztek az ilyesmiben? Hiszitek, hogy van egy bizonyos kiutalt párotok, vagy esetleg már rátaláltatok? És mivel én szkeptikus vagyok, leírnátok, hogy miért tartjátok helytállónak az elméletet, avagy miért nem?

#elmélet #naplemente #könnyes egymásra találás
2012. dec. 16. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

én igen, hogy miért?

fogalmam sincs :D

2012. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én nem hiszek benne20/L
2012. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én hiszek és meg is találtam sajnos ő még mással van :(.
2012. dec. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, sok ilyen "igazi" van. Rengeteg ember él a Földön, és úgy gondolom, ha beleszeretsz pl. egy kisvárosban valakibe, és kijelented, hogy ő életed párja, akkor pont véletlenül ugyanabba a kisvárosba születtetek? Nem sok esélye van.
2012. dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én már nem tudom mit gondoljak erről. Régen még kapásból rávágtam volna, hogy létezik. De amikor az a kapcsolatom véget ért valami meghalt bennem. Már teljesen máshogy látom a világot. Hiszem is meg nem is. Ha létezik akkor szerintem is több potenciális "Igazi" több ember volt akivel nagyon összeillettem még egymás gondolatait is kitaláltuk de ő az ország másik felében élt.

Abban viszont hiszek, hogy ha létezik a Nagy Ő a sors össze fog hozni vele. Ha csak futólag is de mindenképpen kell hogy találkozzunk szerintem.

2012. dec. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!