Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az önbizalmam, ha egy srác átadta nekem a helyét a buszon mert azt hitte hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Vagyis hát feltételezem hogy ezért adta át, mert én még nem láttam olyat hogy egy velem egykorú srác feláll csak azért a tömött buszon, mert látja hogy egy lány ott áll és csak kapaszkodni tud...

Szóval gondolom terhesnek nézett :( Néhány hete már fogyókúrázok, de még nem igazán látszik a hatása. Van barátom, ő elég testes, megbeszéltük hogy motiváljuk majd egymást a fogyásban.

Közeleg az hogy nála aludjak először, de most nagyon kedvetlen lettem, észrevettem magamon olyan dolgokat amik idáig leküzdhető akadályoknak tűntek (hogy nagy a hasam, főleg ha ülök, nagy a fenekem stb) és most elkezdtem bebeszélni magamnak hogy a páromnak sem fogok tetszeni majd pizsiben :(

Mit csináljak? 164/75 vagyok, nagy a mellbőségem is és idáig nem volt ilyen nagy önbizalomhiányom :(


2015. okt. 31. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

NEM vagy kövér!

Van barátod, aki szeret Téged, ne aggódj :)

Nagy cici az amúgy is plusz pont ;)

Szerintem ha ott alszol akkor ne hosszú pizsama együttesben legyél, hanem valami nőiesebbe, pl. hálóing :3 vagy akár sort és póló.

2015. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ezen ki*@szottul nagyot röhögtem :D És még most is csak vigyorogni tudok.

De egyébként ha nem mondott semmit, vagy nem utalt rá semmi, hogy terhesnek nézett, akkor ez csak a saját önbizalomhiányod. Hisz felfoghatnád úgy is, hogy azért engedett oda, mert tetszel neki. Lehet kicsit kegyetlen vagyok, de ezt én sem tartom valószínűnek; de hát vannak még csodák. Azért remélem belegondolsz abba, amit írtam.

2015. okt. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha lefogysz visszanyered az önbizalmadat. Elsô sorban ne is a barátod miatt adj le, hanem, hogy csökkentsd a terhelést.
2015. okt. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 opened paradise ***** válasza:
100%

Ezt csak feltételezed.

Simán lehetett csak udvarias is.

2015. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!