Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác fürdik és beleveri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác fürdik és beleveri a vízbe és utána egy csaj ebbe a vízbe ül bele akkor lehet a lány terhes?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak biztosabb módszerek is a teherbeesésre, ugye tudod?
2010. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fúúj basszus!
2010. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább Vegyél terhességi tesztet!! Az a biztos ! xdxd
2010. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 14:46-os első vagyok. De most komolyan ez jó? Vagy mi, mer nem értem.
2010. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet,mert a spermiumoknak optimális hőmérséklet kell az életben maradáshoz,amit a fürdővíz nem ad meg nekik.
2010. ápr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jézusom én nem fürdök senki után:S:S CSak feltettem egy kérdéést... utolsó válaszoló kösz a választ.. a többiek meg chh....
2010. ápr. 5. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak ha egyszerrre ülnek be a kádba és leívnak, akkor a csaj nagy valószínűséggel az lesz.
2010. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát gondolkodj má, biztos nem, mert kikerülnek a kis gec.k, a levegőre, mert ugye úsznak a víz tetején, is ott pedig a sok oxigén miatt, mert nekik sok az oxigén a levegőbe (blokkolásnál a vákuumhatás miatt nincs annyi oxigén) tudod és ott hát szegénykék megvakulnak a soksok oxigén miatt és vakon nem tudnak a témához érni, vagyis nagyonnagyon kicsi eséllyel.
2010. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!