Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fitt,50-es ferfiak! Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fitt,50-es ferfiak! Szerintetek a nő, aki jóval fiatalabb mivel várjon titeket?

Figyelt kérdés
Szeretitek az izgi helyeket ? Minek örülnétek? Oralnak hirtelen es vadul? Izgalmas helyen egy remek markolaszas,simogatás ?
2015. nov. 2. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Izgató csinos feszes csajnak, aki türelmes, s engem akar :)
2015. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! En csak ot akarom. Meg is kaptam már párszor,de egy kis játékot szeretnék belevinni.
2015. nov. 2. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
És?
2015. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Munkahelyre gondoltam.Ott eleg izgi lenne. Csak valahogy fel kene huzzam.
2015. nov. 2. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Shotgun-nal kell a tatákat várni, akik rástartolnak a fiatal csajokra, keressen csak a saját korosztályában. Te is megszakítod vele a kapcsolatot, és keresel egy korban hozzád illő férfit! Erre van 24 órád. Ennyi! Rend lesz itt!
2015. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kinek mi a stílusa. Van aki a vad szexet szereti van aki az egymáshozbújósat. A legjobbat akkor teszed, ha figyelsz mikor mi tetszik neki. De legalább az esetek vagy az idő felében add csak magadat. Végülis téged szeret, rád kíváncsi, és érdekesebb is, ha nem csak mindig pontosan az van, amit ő kitalált.
2015. nov. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
Most miért kellett lepontozni? Olyan szép szívhez szóló választ adtam, higgyétek el, csak a jó szándék vezérel! :)
2015. nov. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!