Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túl korai belekezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl korai belekezdeni?

Figyelt kérdés

6 éves kapcsolatot követően szakítottak velem. Majd pár pár hétre megismerkedtem egy lánnyal, akivel sokat beszéltünk, találkozgattunk. Azóta is rengeteg közös programot szervezünk. Viszont még eszembe jut a volt barátnő, emiatt sokat tépelődöm. Vajon korai volt beleugrani a mély vízbe? Az az érzésem, hogy a lány kezd belém szeretni és kapom a célozgatásokat hogy reméli Én is hasonlóan érzek iránta.

Mit tegyek szerintetek?


2015. nov. 3. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, korai.
2015. nov. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Min tépelődsz? Van remény arra, hogy rendbehozzátok? Ha nincs, akkor örülj, hogy máris találtál valakit. De ha számodra ő csak kellemes időtöltés, gondolatelterelő, akkor ezt tisztáznotok kell.
2015. nov. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendbe hozni? Kizárt! Azért dobott, mert nem szeretett, azóta meg talált magának mást! Ráadásul elég csúnyákat vágott a fejemhez.
2015. nov. 3. 09:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd, az teljesen normális, hogy az új kapcsolat előhívja a régi élményeket. Ha két éve szakítottatok volna, akkor is előhívná a hasonló szituáció, az ember így működik!

Az exem is, a mostani párom is több év kihagyás után jött össze velem, de az ismerkedési szakaszban egyfolytában eszükbe jutottak az exek, ahogy nekem is, hiába voltak már réges-régen lezárva az adott kapcsolatok, maga a párkapcsolati szituáció hívja elő az emlékeket. Irracionális elvárni magadtól, hogy egyáltalán ne gondolj az exre, mert ez nem fog menni. Most sem, és évek múlva sem.

2015. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted a volt baratnodet akkor hozd rendbe barmi aron. Mindent helyre lehet hozni csak akarni kell!! Biztos visszaterne hozzad o is csak azert van massal mert te is es emiatt patt helyzet. Lehet mar nincs is neki meg a masik. Ha keresned orulne neki es csapot papot otthagyna erted. Mar ha tenyleg van valakije. Az ujjal nem fog mukodni mivel a lelked mast szeret tehat mondd meg neki ha mar beszeltel aa volt baraatnoddel. Ez az ujjal se tisztesseges hogy nem tudsz vele mit kezdeni. Hajra legy bator es cselekedj!
2017. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amilyen dolgokkal bántott, kizárt, hogy valaha is akarna tőlem valamit. Illetve olyanokat mondott, hogy élete csalódása vagyok, ne zaklassam (egyetlen egyszer sem kerestem) és sosem volt olyan boldog, mint most. (Erre mit mondhatna az ember? Majd hat év múlva mondja ezeket...)
2017. jan. 18. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!