Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Korai 1 hónap után együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai 1 hónap után együtt aludni a barátommal?

Figyelt kérdés

Anya nem igazán díjazza. Mondjuk nem szereti a barátomat sajnos. Ez most hosszú lényegtelen sztori, hogy miért nem, de nem. Nem tilt tőle meg semmi, elfogadja, de nem szereti.

18 éves vagyok, de első komoly kapcsolatom és még anyának is új gondolom. Mondta is, hogy nehezen tudja elfogadni, hogy "felnőttem".

Barátom folyton azt akarja, hogy aludjak nála, én is nagyon szeretnék, de tudom ha rákérdezek csak összeveszek anyával. Ez elég gáz nekem, hogy 18 éves létemre ennyire megmondja mit szabad és mit nem, de úgy gondolom amíg ő tart el, addig ő mondja meg, hogy mi van. Vagy ez túlzás?

Én szinte biztos vagyok benne, hogy nem engedné meg, azt mondaná korai.


2015. júl. 10. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát korai, még várj 9 év 9 hónapot inkább, addig kiismered.
2015. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan már miért lenne korai? Az első randin sem korai, ha úgy érzed.
2015. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Kellemetlen helyzet. Én is voltam ilyesmi szituban. A barátnőm szülei nem kedveltek túlzottan. Szemtől szemben nem volt baj velük, viszont elsősorban anyuka a hátam mögött dolgozott a háttérben. A dolog az én hibám volt elsősorban. Akkoriban még eléggé fejletlen voltam az emberekkel való kommunikációban. Nem úgy bántam velük, ahogy kellett volna. Nem voltam bunkó, vagy ilyesmi, viszont tényleg nem értettem a szüleihez úgymond...


Egy a lényeg. Furán fog hangzani, de így van. A barátodnak "meg kell nyernie" édes anyádat. Úgy minden sokkal könnyebb lesz. :)

2015. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyj még neki és magadnak is egy kis időt. Az, hogy 18 vagy, önmagában még kevés, főleg anyukádnak. Azzal, hogy lassítod a dolgokat, nem fog senki rosszul járni, sőt legalább megtudod, hogy a barátod így is kitart-e melletted.
2015. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak aludni akartok, vagy szexelni is? (bocsi, nem hagyhattam ki :D)


De hogy valami értelmeset is írjak:


Szerintem már nem feltétlenül korai, de ezt neked kell eldöntened. Ha még várni akarsz, várj nyugodtan. Viszont ne azért várj, mert anyukád nem akarja, nem neki kell eldönteni helyetted. Oké, hogy félt, de már nem vagy gyerek. Amúgy miért nem szereti a barátodat? Lát benne valami olyat, amit te nem, és félt tőle, vagy csak simán nem szimpatikus neki?



Nem írtál arról, hogy TE mit akarsz, pedig ez lenne a fontos. Az a véleményem, hogy ha akarjátok, úgyis meg fogjátok oldani, szóval fölösleges a tiltás. De úgy érzem, kicsit te is bizonytalan vagy a dologban.

2015. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, írtam, hogy én is nagyon szeretnék ott aludni! :)

Azért nem kedveli, mert régen egy idióta volt és sok hülyeséget csinált.

2015. júl. 10. 23:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem beszélgess el erről anyukáddal. Ha a fiúval most már nincs semmi baj, akkor bíznia kéne benne (azért te is gondolkozz el, hogy nem lehet-e valamennyire mégis igaza). Elhívhatnád a fiút is (nekem pl. nagyon bejött az első barátnőmnél, amikor az első látogatásomkor vittem virágot az édesanyjának. Teljesen lekenyereztem vele :D), hogy anyukád lássa, hogy mégsem annyira gáz. Végső soron pedig, ha anyukád végképp nem enged, úgyis meg fogjátok oldani. Ezt nem lehet megakadályozni.
2015. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!