Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon nehéz helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehéz helyzetben vagyok! Elhagytam az exem egy másik férfiért. Mindkettő jó hozzám. Szeret mindkettő. És most ugy érzem tul elhamarkodott volt a döntésem?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk a volt párommal közel 4 évig. Csak egymásnak voltunk. Soha nem csalódtam benne. Boldog kiegyensúlyozott kapcsolatban életünk. Aztán megismerkedtem egy olyan férfival aki felkeltette a figyelmem. Sokat beszélgettünk, találkoztunk.. Na és én léptem... Összejöttem vele. Vele is tökéletes. Egésznap együtt vagyunk. Nem mozdulunk a másik nélkül. Igenám... De mikor egyedül vagyok a Volt páromra gondolok, az emlékekre. nézem a közös képeinket. tudom h nem vagyok túl rajta. De itt van a másik és képtelen lennék rá hogy elhagyjam. Mivel ugymond őt én néztem ki magamnak, és sose gondoltam volna hogy egy ilyen férfi komolyan fog engem venni. és igen. Tehát mindkettő jó hozzám. és elkell engednem egyiket végleg. De nem tudom mit tegyek!!!! Ilyenkor hogy már nincs az exem, felértékelődtek az együtt eltöltött percek, hogy mennyire is fontos volt nekem... De tudom azt ha ujra összejövök vele, Akkor már lehet nem lesz minden a régi és megbánom?! Nagyon nehéz ez a helyzet.......
2015. nov. 5. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Wow a ribiknek is van lelkiismeretük... megérdemled :D
2015. nov. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem nehéz. Hagyd az exedet, totál gáz lenne ezek után visszamenned hozzá és valóban nem lenne olyan és lehet akkor meg az új férfi hiányozna. Azzal foglalkozz, akivel most vagy együtt, az exed meg majd elfelejted idővel úgyis.
2015. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
69%
Méghogy te vagy nehéz helyzetben?? Szerintem inkább arra a pasasra igaz ez, akiből hülyét csináltál...
2015. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd jön egy harmadik, aki mindent felülír, és akkor rájössz, hogy sem a mostani exed, sem ez a pasas nem volt az igazi.
2015. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Hogy lehet valaki ennyire magatehetetle, idióta és buta egyszerre? Szeretni sem tudsz igazán. Ha tudnál nem csinálnál ilyeneket.
2015. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyike, tök gááááázosz ez íd, felejced el a múúúútat, tudod mit íj a nóta.
2015. nov. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy még, nagyon sok jó pasira rá kell még unnod...:-)) azután mindig visszasírhatod az előzőt, mivel a szép emlékek jobban megmaradnal mint a rosszak...
2015. nov. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!