Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt már olyan veletek, hogy sok gyönyörűbb nővel találkoztok, ismertek, mégis egy nem a legszebb, nem tökéletes (de ki az? ), de szép nő tetszik meg nektek, persze több oldalról nézve, nem csak külső?

Figyelt kérdés

Hát érdekesen tettem fel a kérdést, de a lényege, hogy ugye a pasik általában először is a nagyon szép nőket nézik meg, mondhatjuk, hogy biztos sok tetszik is nekik, de volt már veletek olyan, hogy sokkal szebb, csinosabb nőkkel voltatok körülvéve, mégis egy nem egész annyira csinos, szép mint azok a nők, de mégis szép (legalább is mások állítása szerint is), okos, intelligens, humoros, kedves nő csavarta el a fejetek, és ő tetszett meg nektek jobban? Tehát mi az a plusz ilyenkor ami kell ahhoz, hogy ahhoz a nőhöz fogtok vonzódni? Vagy amit talán meg sem tudtok magyarázni?


Kérlek írjatok kort is, köszönöm előre is a válaszokat :)



2015. nov. 8. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
En ebbe a szituacioba vagyok amit leirtal, hogy sok szep no vesz korul. Bennem megvan a rangsor, hogy melyik a legszebb, legvonzobb, de afele tudok csak kozelebb kerulni minden teren, aki engedi. Akinek a szemelyisege kozvetlen, nyitott es kedves. A zarkozottabbak tavol maradnak ha csak nem idovel kezdenek megnyilni. 37
2015. nov. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, hisz olyanhoz könnyebb nyitni, közeledni aki nyitottabb, kedvesebb, meghát persze az is relatív, változó, hogy kinek mi tetszik. De konkrétan olyanra lennék kíváncsi, hogy valamiért megtetszik nektek egy nő, akitől van szebb, csinosabb, persze ő is szép, meg csinos is, de nem bomba alak stb, és mégis vmiért ő hozzá kezdtek el vonzódni az elejétől fogva, és a többi szép nő már nem is érdekel igazán. Meg tudnátok magyarázni, hogy miért pont ő, mi váltja ezt ki , hogy elkezd sokkal jobban vonzani mint a többi szép nő? (vagy ezt nem is lehet ilyenkor megmagyarázni, pl kémia, illat, tekintet, vagy belső tulajdonságok...?)
2015. nov. 8. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


"Meg tudnátok magyarázni, hogy miért pont ő, mi váltja ezt ki"


Jobban megértettük egymást, meg tudtuk beszélni a dolgokat, normálisabban állt az élet dolgaihoz, talpraesettebb volt.

Az ember minél hosszabb távon gondolkodik, ezek annál inkább előtérbe kerülnek.

De megnyugtathatnál, hogy nem csak én gondolom így...


29F

2015. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Természetesen nem csak te gondolod így, ezt én is így gondolom, csak mint sok nő, bizonytalan vagyok, szinte nincs egy nő se aki teljesen meg lenne magával elégedve. Különben nekem is most megtetszett egy férfi, és más talán azt mondaná, hogy miért pont ő, nem értenék mi tetszik benne, rajta, és engem megfogott, először is a személyisége, jól kijövünk egymással, csak sajnos nehéz megállapítanom biztosra, hogy ez kölcsönös e, mivel amúgy nagyon jól kijövünk, hansolítunk, de ő amúgy is nagyon barátkozó, közvetlen az emberekel, ezért nehéz megfejteni.
2015. nov. 8. 16:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy jó barátom olyan lányt utasított vissza,aki szerintem és a párom szerint is gyönyörű, iszonyat jó kisugárzással, helyette egy átlagossal ismerkedik, és nagyon tetszik neki. Én megértem őt, mert sokkal többet számít a közös hullámhossz és a személyiség.
2015. nov. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
volt
2021. nov. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!