Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még a világ legrondább pasija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még a világ legrondább pasija is kezdeményez a világ legszebb nőjénél, ha érdekli, tetszik neki?

Figyelt kérdés

Milyen jelei vannak, ha tetszel velekinek?

Én sokszor elnyomom magamba, pl. nem merek ránézni, kerülöm, mert a közelébe totál szerencsétlennek érzem magam. Most hasonlóan viselkedik velem egy srác, aki korábban tök természetes volt, lehet tetszem neki, vagy már csak én kombinálok, bár azt biztosra tudom, hogy nem bántottam meg semmivel.

20/L


2011. ápr. 23. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Te vagy a vilàg legszeb nöje? Ezt nem hiszem bocs

ja ès vannak jelei a szemedbe nèz kicsit ideges pròbàl a kedvedbe jàrni ijenek

2011. ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jajj jajj nagyon félreértelmezted a kérdést...

Én pont azt mondom, hogy még a legrondább pasi is megembereli magát és odamegy a legszebb nőhöz a világon ha kell neki, akkor gondolom én aki nem vagyok a legszebb, biztos nem tetszem a helyes srácnak mert akkor lépne...:S

2011. ápr. 23. 16:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne butàskodj ha akar valamit lèp majd flörtöj vele
2011. ápr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!